Relax-Med Sp. z o.o. - Baza Firm IVC.pl

Relax-Med Sp. z o.o.

Dane adresowe:

ul. Piasta 21,
44-200 Rybnik
śląskie

Dane kontaktowe:

info@relax-med.pl
507 179 144
32 42 26 231

Dane firmy:

Relax-Med Sp. z o.o.
NIP: 6423209905
REGON: 380079642

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

ul. Piasta 21, Rybnik, Polska

Opis firmy Relax-Med Sp. z o.o.

Jesteśmy sklepem medycznym i wypożyczalnią sprzętu medycznego w Rybniku i innych miastach województwa śląskiego, posiadamy 30-letnie doświadczenie, posiadamy wykwalifikowany personel Jesteśmy firmą, która dostarcza sprzęt medyczny, taki jak wózki inwalidzkie, skutery, chodziki, łóżka szpitalne, nosze, szopki i inne.

Relax-Med.pl jest firmą specjalizującą się również w produkcji i dystrybucji protez kończyn dolnych, sprzętu ortopedycznego i rehabilitacyjnego. Naszym głównym celem jest zapewnienie Państwu bezpiecznego, komfortowego i skutecznego leczenia, które pozwoli na ponowne swobodne poruszanie się. Oferujemy szeroką gamę sprzętu medycznego i terapeutycznego. Dysponujemy najnowocześniejszym sprzętem, który został zaprojektowany specjalnie do rehabilitacji i poprawy sprawności ruchowej. Oferujemy nasze usługi w zakresie protetyki, rehabilitacji i ortopedii. Mamy duże doświadczenie w tej dziedzinie. Od ponad 30 lat z powodzeniem współpracujemy z naszymi klientami. Celem naszej firmy jest zaoferowanie Państwu najwyższej jakości sprzętu medycznego i terapeutycznego za rozsądną cenę. Możecie być Państwo pewni, że otrzymacie najwyższą jakość usług za rozsądną cenę. Zapraszamy do kontaktu z nami.

Ponadto firma oferuje obuwie ortopedyczne i ortezy, asortyment dla pacjentów z cukrzycą oraz pomaga w załatwianiu formalności związanych z refundacją NFZ.

Oferta firmy

Relax-Med to sklep medyczny, który specjalizuje się w dostarczaniu sprzętu medycznego i artykułów medycznych w przystępnych cenach. Wypożyczamy różnego rodzaju sprzęt ortopedyczny i protetyczny osobom potrzebującym takich urządzeń. Oferujemy również w sprzedaży najnowszy sprzęt medyczny. Zapewniamy bezpłatną pomoc w uzyskaniu dofinansowania do wyrobów medycznych udzielanego przez Narodowy Fundusz Zdrowia.

Firmy pokrewne w bazie

/ Relax - Med / sprzęt medyczny /


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Jesteśmy wiodącym sprzedawcą butów profilaktycznych dla dzieci.
Wiedząc, jak ważną rolę w diagnostyce medycznej pełnią urządzenia ultrasonograficzne, z dumą dostarczamy do polskich placówek najwyżej jakości aparaty USG Siemens.
Orto-Pes świadczy usługi z zakresu protetyki, ortotyki oraz podologii już od ponad 10 lat.