Baza Firm IVC.pl

Usługi transportowe

Epitafium - przewozy.pl

Firma Epitafium – przewozy jest na rynku już od 1992 roku. Od tego czasu firma zebrała dużo doświadczenia związanego z pogrzebami. Firma zatrudnia wykwalifikowanych pracowników ze specjalistyczną wiedzą, a także posiada odpowiednio dostoso(...)

Epitafium Kraków

Zakład pogrzebowy Epitafium działa na rynku już od 1992 roku. To rodzinna firma, która stałe się rozwija. Na stronie internetowej epitafium.krakow.pl mogą Państwo zapoznać się z jej usługami. Np. dostępna jest wlasna sala pożegnań, chł(...)

EXPRESS-LINE Przewozy Międzynarodowe s.c. Jan Woś, Daniel Palacz

Express-Line, to firma przewozowa oferująca wysokiej jakości usługi przewozowe osób i rzeczy. Swoje kursy realizuje z Nowego Sącza, przez największe miasta południowej Polsko aż do Aachen w Niemczech. Po drodze mija takie miasta Niemiec jak: (...)

EuroBus

Profesjonalny przewoźnik osobowy do Niemiec. Regularne trasy z południowej Polski zapewniają komfort psychiczny podczas podróży do Niemiec oraz z Niemiec do Polski. Dzięki pewnym, częstym terminom kursów przewozowych klient może zaplanować (...)

Przeprowadzki Trans-Move

Nasza firma realizuje zlecenia na terenie Warszawy i okolic dotyczące przeprowadzek domów, mieszkań, firm, instytucji oraz biur. Każde zlecenie wykonywane przez naszą ekipę przeprowadzkową realizowane jest z dokładnością oraz starannością(...)

Fortuna Sp. z o.o. sp. k.

Jeśli poszukujesz sprawdzonej i niezawodnej taksówki w Łodzi, która oferuje przejazdy osobowe w korzystnej cenie, zapraszamy Cię do skorzystania z taksówki Taxi Fortuna. Realizujemy również kursy poza miasto, a także transporty na lotnisko. (...)

Investmen Sp. z o.o.

Twoja firma potrzebuję przeprowadzki? Firma Investmen, od wielu lat zajmuję się relokacją maszyn, w sposób profesjonalny i bezpieczny. Nasze doświadczenie gwarantuję nam, dokładne zaplanowanie logistyczne naszych działań, dzięki czemu twoj(...)

R1 Przeprowadzki Ryszard Idzikowski

R1 Trans zajmuje się profesjonalnym, szybkim i bardzo rzetelnym pomaganiem swoim klientom w przeprowadzkach. Działa ona na terenie tak całej Polski, jak i również Unii Europejskiej. Wśród wielu jej kompetencji znajdują się przede wszystkim: (...)