Baza Firm IVC.pl

Rolety i żaluzje

Salon Osłon Okiennych G. Kratiuk

Prezentowany Salon Osłon Okiennych jest przedstawicielem firmy Krakżal w Krakowie. KRAKŻAL to jeden z czołowych producentów osłon okiennych na polskim rynku, na którym funkcjonuje od ponad 20 lat. Firma Pana Grzegorza posiada zarówno stronę (...)

Krakżal Piotr Kaliciński

Firma Krakżal działająca na rynku już dobrze ponad dwadzieścia lat zaprasza do autoryzowanego salonu z osłonami okiennymi we Wrocławiu. Nasze duże doświadczenie w branży oraz fakt, że zatrudniamy wyłącznie ekspertów pozwala oferować Pa(...)

Okno Classic

Czy można kupić tanie okna Kraków, które jednocześnie są bardzo solidnie? Oczywiście, że tak. Wystarczy tylko wiedzieć, gdzie powinno się ich szukać. Firma Okno Classic zaprasza Was na ul.Dobrego Pasterza 68, gdzie znajduje się siedziba n(...)

Małgorzata Dekoracja i Automatyka Sp. z o.o.

Wybór odpowiednich dekoracji okiennych bywa trudny, szczególnie gdy poszukują Państwo nietypowych rozwiązań. Jednak dla poznańskiej firmy Małgorzata nie ma rzeczy niemożliwych! Uszyjemy zasłony na skosy, wykonamy rolety rzymskie duo na zam(...)

Rol-Art Producent systemów roletowych

Jesteśmy Rol-Art i zajmujemy się produkcją systemów roletowych wewnątrz budynków ale również na zewnątrz na fasadę. Doskonała jakość i niskie ceny naszych produktów na wymiar. Plisy, rolety rzymskie, wertykale, rolety materiałowe, żal(...)

Studio Dekoracji Okien

Studio Dekoracji Okien to firma mogąca się pochwalić przeszło 5000 zrealizowanymi projektami. Ma więc ogromne doświadczenie, które jest jej atutem. W ofercie można znaleźć różnego rodzaju dekoracje okienne. Klienci mogą zdecydować się (...)