Baza Firm IVC.pl

Firmy budowlane

Inside System

Przedsiębiorstwo Inside System jest firmą, która od wielu lat skutecznie działa na rynku usług remontowo budowlanych w Krakowie oraz okolicach. Inside System należy do autoryzowanych partnerów marek Knauf oraz Baumit, które można śmiało za(...)

Rock Master S.C.

Rock Master jest to przedsiębiorstwo, które zajmuje się świadczeniem usług wysokościowe oraz organizacją i prowadzeniem profesjonalnych szkoleń z zakresu przygotowania do pracy na wysokości. Firma powstała w 1991 roku, od tego momentu bez (...)

Firma Budowlana Budorem Błachno

Firma Budorem na rynku budowlanym funkcjonuje z sukcesami od początku lat osiemdziesiątych ubiegłego stulecia. Początkowo specjalizowaliśmy się w pracach elewacyjnych, z upływem lat poszerzając działalność o roboty budowlane i prace wykoń(...)

naturtech.eu

Pragniesz mieć wyjątkowy dom? Jeśli tak, to dobrze by było abyś zobaczył wykonywane przez naszą firmę naturtech.eu domy drewniane. Zapewniamy, że każdy dom wykonany przez nas charakteryzuje się konkretną jakością. Domy z drewna są bard(...)

Jacek Poznański EJAS

Firma EJAS, to profesjonalna firma świadcząca usługi alpinistyczne na terenie Krakowa oraz sąsiednich miejscowości, jak m.in. Wieliczka, Niepołomice, Bochnia, Brzesko, Tarnów oraz inne. W swojej ofercie zawiera usługi mycia okien i elewacji w(...)

SD TRUCK Szymon Dunst

Profesjonalne przewierty horyzontalne SD PRZEWIERTY oferuje usługi, jaką są sterowane przewierty horyzontalne pod instalacje wodne, kanalizacyjne, gazowe, energetyczne oraz telekomunikacyjne, wykorzystując do tego rury osłonowe oraz przewodow(...)

Wykopy LitBud

Zajmujesz się inwestowaniem w nieruchomości? Budujesz nowe budynki i potrzebne są Tobie profesjonalne usługi koparko ładowarką? W takim razie zapraszamy do współpracy. Wykopy to nasza specjalność. Posiadamy doświadczenie oraz nowoczesny sp(...)

Han-Bud Halbiniak

Układanie kostki brukowej w woj. śląskim, w Częstochowie i Radomsku to domena firmy brukarsko-budowlanej Han-Bud Halbiniak z miejscowości Pacierzów. Jeśli planujecie nową nawierzchni z kostki brukowej na terenie swojej posesji, to zapraszamy(...)