Baza Firm IVC.pl

Medycyna

Krew pępowinowa

Na oddziałach położniczych coraz większa popularnością wśród rodziców cieszy się krew pępowinowa. Rodzice podczas przed porodem decydują się bowiem na przechowywanie takiej krwi w bankach, zabezpieczając przyszłość swoich dzieci, a t(...)

Synapsa Med sp.zo.o.

Są pewne dziedziny życia, na których nie warto oszczędzać. Jedną z nich niewątpliwie jest zdrowie nasze i naszych najbliższych. Właśnie dlatego warto sięgnąć po produkty znajdujące się na stronie senso-rex.com. W ofercie znajdują s(...)

Logopeda online Katarzyna Czyżycka

Logopeda online Katarzyna Czyżycka jest firmą propagującą dwujęzyczność wśród dzieci polonijnych zamieszkujących na wszystkich kontynentach. Naczelnym celem naszej firmy jest prowadzenie terapii logopedycznej wśród dzieci dwujęzycznych o(...)

CardioTeam Sp. z o.o.

Diagnostyka i leczenie chorych z chorobami serca, naczyń obwodowych i z nadciśnieniem tętniczym to coś, czym zajmują się specjaliści z rodzinnej przychodni wielospecjalistycznej Cardio Team sp. z o.o. Klinika znajduje się w Warszawie przy uli(...)

Hair-Med NZOZ LUX-MED Renata Celarek sp. j.

Coraz osób cierpi na nadmierne wypadanie włosów i postępujące łysienie i do tych osób kierujemy nasze terapie dla włosów. Przeprowadzamy przeszczepy włosów w dowolnym miejscu i w zależności od skali zabiegu dobieramy metodę przeszczepu.(...)

DlaAmazonek.pl

DlaAmazonek.pl – sklep internetowy dla kobiet po mastektomii. Sklep internetowy DlaAmazonek.pl oferuje szeroką gamę produktów dla kobiet po mastektomii. Dzięki współpracy z wieloma producentami jak Amoena dostarczamy najwyższej jakości wyro(...)

Pracownia Emg Sebastian Szklener

Pracownia EMG to klinika neurologii w Lublinie, w której wykwalifikowany personel medyczny wykonuje badania elektromiograficzne (EMG). Nasz zespół neurologów przeprowadza pełen zakres procedur diagnostycznych w celu ustalenia przyczyny objawów.(...)

Detoks Fenix Sp. z o.o.

Detoks narkotykowy jest najskuteczniejszą metodą doraźnego leczenia narkomani. W naszym ośrodku Detoks Fenix przygotowujemy pacjentów i wspieramy ich w procesie wychodzenia z nałogu. Pierwszym krokiem w procesie leczenia jest detoks narkotykowy(...)