Baza Firm IVC.pl

Usługi reklamowe

Drukarnia Skleniarz Włodzimierz Skleniarz

Krakowska drukarnia Skleniarz oferuje szeroki wachlarz usług introligatorskich. Firma istnieje na rynku od ponad 25 lat, przez czas swojej działalności zdobyła liczne wyróżnienia oraz uznanie klientów. Działalność przedsiębiorstwa obejmuje(...)

GRANDFOX Witold Dajek

Jeśli szukasz ekipy, która stworzy dla Ciebie niebanalne filmy reklamowe, to dobrze trafiłeś. Firma Grandfox jest na rynku od czterech lat, a w skład zespołu wchodzą operatorzy kamer i dronów, scenarzyści, montażyści, oświetleniowcy oraz (...)

Smyczolandia.pl

Firma Kszimmex zajmuje się profesjonalną produkcją smyczy reklamowych. Naszą najskuteczniejszą metodą produkcji smyczy i innych gadżetów reklamowych na przykład ściereczek do okularów, jest sublimacja. Do największych zalet naszej firmy b(...)

studiopiko.pl

Niezbędne są Ci projekty graficzne na odpowiednim poziomie? Jeżeli tak, to nasza firma Studio Piko może je zagwarantować. Zapraszamy serdecznie do zaznajomienia się z usługami realizowanymi przez naszą firmę, które związane są z wykonywan(...)

OUT-LINE, Robert Bogumił

Kto z nas nie widział reklamy świetlej apteki w postaci mniejszego lub większego banneru w kształcie krzyża? Nie zdajemy sobie jednak sprawy, że krzyż led, to jedna z dość niewielu prawem dozwolonych form reklamy aptek. Out-Line specjalizuje(...)

Agencja INFERNAL

Agencja Artystyczna Infernal zajmuje się pozyskiwaniem i organizowaniem hostess, statystów oraz modelek. Dostarczamy wskazane osoby przede wszystkim na potrzeby zleceń takich jak: pokazy mody, plany zdjęciowe, sesje foto, bankiety, wernisaże, ga(...)

Studio StreamOnline Sp. z o.o.

Studio StreamOnline to miejsce, w którym z powodzeniem zrealizujesz swoje filmowe plany. Ogromna powierzchnia studyjna z możliwością wydzielenia przestrzeni dla publiczności, system vizrt viz artist, najnowocześniejszy sprzęt audio i video, gr(...)