Baza Firm IVC.pl

Doradztwo

EUROMETER POLAND

Nasza firma oferuje profesjonalne doradztwo energetyczne poprzedzone szczegółowym audytem, a także systemy pomiarowo-rozliczeniowe oraz inteligentne liczniki zużycia prądu. Audyt techniczno-budowlany jest obowiązkiem ustawowym, który warto wyk(...)

FallWork

Agencja pracy tymczasowej FallWork to zespół specjalistów doświadczonych w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych. Jest ukierunkowany przede wszystkim na studentów poszukujących pracy. Działa także w imieniu pracodawców, dobierając właściw(...)

AXO

Kiedy wykonuje się pomiary natężenia oświetlenia? Nie ma konkretnych przepisów regulujących czas i częstotliwość wykonywania pomiarów oświetlenia, jednak można wyróżnić okoliczności, w których zachodzi potrzeba wykonania pomiarów (...)

Samodzielny Przedsiębiorca

Każdy kto kiedykolwiek zaczynał prowadzenie własnego przedsiębiorstwa wie, jak ciężko zacząć i jak wiele jest niewiadomych, którym zdaje się, że nie da się rady podołać. Nie każdy wie, że zakładanie własnej działalności gospodarcz(...)

Detektyw Piotr Pozaroszczyk

Agencja Detektywistyczna Pozaroszczyk to zespół zawodowych, prywatnych detektywów działających głownie w województwie mazowieckim. Warto dodać, że z oferty Agencji mogą skorzystać osoby z całej Polski. Co istotne, oferta skierowana jest z(...)

Development Center w Considero Consulting sp. z o.o.

Considero Consulting to lider w branży doradztwa i edukacji biznesowej, skupiający się na ulepszaniu umiejętności zawodowych pracowników. Nasze wyjątkowe podejście obejmuje Metodę Oceny 360 stopni, umożliwiającą dokładne zrozumienie komp(...)