FallWork

Dane adresowe:

Towarowa 35,
61-896 Poznań
wielkopolskie

Dane kontaktowe:

kontakt@fallwork.pl
+48 61 662 75 00

Dane firmy:

FallWork
NIP: 7811846734
REGON: 301323859

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Towarowa 35, Poznań, Polska

Opis firmy FallWork

Agencja pracy tymczasowej FallWork to zespół specjalistów doświadczonych w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych. Jest ukierunkowany przede wszystkim na studentów poszukujących pracy. Działa także w imieniu pracodawców, dobierając właściwych kandydatów na określone stanowiska według zapotrzebowania. Praca tymczasowa, na stałe lub na zastępstwo – wszystko to można znaleźć w bogatym wachlarzu ofert z bazy ogłoszeń. Poszukiwani są m. in. specjaliści, HR-owcy i operatorzy maszyn. FallWork oferuje także obsługę kadrowo-płacową firm. Utrzymuje biura w Poznaniu, Warszawie, Gdańsku i Krakowie.

Oferta firmy

- prowadzenie profesjonalnej rekrutacji;
- leasing pracowniczy;
- pozyskiwanie pracowników z zagranicy;
- prezentacja ofert pracy;
- obsługa kadrowo-płacowa


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Considero Consulting to lider w branży doradztwa i edukacji biznesowej, skupiający się na ulepszaniu umiejętności zawodowych pracowników.
Agencja Detektywistyczna Pozaroszczyk to zespół zawodowych, prywatnych detektywów działających głownie w województwie mazowieckim.
Każdy kto kiedykolwiek zaczynał prowadzenie własnego przedsiębiorstwa wie, jak ciężko zacząć i jak wiele jest niewiadomych, którym zdaje się, że nie da się rady podołać.