AXO - Baza Firm IVC.pl

AXO

Dane adresowe:

Klaudyny 34/167,
01-684 Warszawa
mazowieckie

Dane kontaktowe:

info@axo24.pl

Dane firmy:

AXO
NIP: 7981392580
REGON: 362290167

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Klaudyny 34/167, Warszawa, Polska

Opis firmy AXO

Kiedy wykonuje się pomiary natężenia oświetlenia? Nie ma konkretnych przepisów regulujących czas i częstotliwość wykonywania pomiarów oświetlenia, jednak można wyróżnić okoliczności, w których zachodzi potrzeba wykonania pomiarów oświetlenia. Należą do nich: modernizacja oświetlenia górnego lub zmiana źródeł oświetlenia np. w biurze, otwarcie nowej placówki, w której na stałe będą przebywali ludzie np. szkoła, przedszkole lub kontrola Państwowej Inspekcji Pracy lub Sanepidu. We wszystkich wyżej wymienionych przypadkach należy wykonać pomiary oświetlenia. Chętnie wykonamy dla Państwa takie pomiary w Warszawie i najbliższych okolicach.

Oferta firmy

Czym się zajmujemy? Wykonujemy: pomiary oświetlenia ogólnego oraz na stanowiskach pracy zgodnie z Polską Normą: PN-EN 12464-1:2011 a także pomiary oświetlenia awaryjnego zgodnie z Polską Normą PN-EN 1838:2013-11.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Agencja Detektywistyczna Pozaroszczyk to zespół zawodowych, prywatnych detektywów działających głownie w województwie mazowieckim.
Każdy kto kiedykolwiek zaczynał prowadzenie własnego przedsiębiorstwa wie, jak ciężko zacząć i jak wiele jest niewiadomych, którym zdaje się, że nie da się rady podołać.
Agencja pracy tymczasowej FallWork to zespół specjalistów doświadczonych w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych.