Development Center w Considero Consulting sp. z o.o.

Dane adresowe:

Grzybowska 87,
00-844 Warszawa
mazowieckie

Dane kontaktowe:

consulting@considero.pl
663965960

Dane firmy:

Development Center w Considero Consulting sp. z o.o.
NIP: 5213412338
REGON: 140760024

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Grzybowska 87, Warszawa, Polska

Opis firmy Development Center w Considero Consulting sp. z o.o.

Considero Consulting to lider w branży doradztwa i edukacji biznesowej, skupiający się na ulepszaniu umiejętności zawodowych pracowników. Nasze wyjątkowe podejście obejmuje Metodę Oceny 360 stopni, umożliwiającą dokładne zrozumienie kompetencji pracowników poprzez zebranie szerokiego spektrum opinii. Dzięki temu, identyfikujemy zarówno mocne strony, jak i możliwości rozwoju.

Oferujemy innowacyjne programy Assessment Center i Assessment Center Online, które zapewniają głębokie wglądy w potencjał pracowniczy. Nasze inicjatywy Development Center i Development Center Online są zaprojektowane w celu wyłonienia i ulepszania umiejętności niezbędnych w dynamicznym środowisku pracy.

Do oceny zdolności pracowników wykorzystujemy również narzędzia dostępne online, w tym testy psychometryczne, które ułatwiają zarządzanie talentami oraz wspierają indywidualny rozwój.

W naszej ofercie szkoleniowej znajdują się dedykowane programy takie jak Akademia Menadżera i Akademia Sprzedaży, które odpowiadają na specyficzne potrzeby rozwojowe kadry zarządzającej i zespołów sprzedażowych. Organizujemy także warsztaty skoncentrowane na rozwijaniu ważnych umiejętności miękkich, takich jak efektywna komunikacja, budowanie współpracy i techniki negocjacyjne, za pośrednictwem sesji takich jak Insights Discovery.

W Considero Consulting kładziemy nacisk nie tylko na rozwój osobisty pracowników, ale również na kształtowanie kultury korporacyjnej, która promuje innowacyjność i efektywność. Dzięki naszemu doświadczeniu i zaangażowaniu, nasi klienci osiągają trwałe rezultaty biznesowe, zwiększając swoją konkurencyjność na rynku.

Oferta firmy

Considero Consulting wykonuje badanie kompetencji poprzez:
- Assessment Center
- Assessment Center online
- Development Center
- Development Center online
- ocena 360 stopni
- ocena 270 stopni
- testy psychometryczne


Considero Consulting prowadzi szkolenia:
- Akademia Menadżera
- Akademia sprzedaży
- Warsztat Insights Discovery
- Warsztat asesora
- Zarządzanie coachingowe
- Zarządzanie czasem
- Train the Trainer
- Trening kreatywności
- Sztuka prezentacji
- Skuteczna komunikacja
- Efektywna współpraca
- Rozmowy oceniające
- Inteligencja emocjonalna
- Negocjacje w biznesie


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Agencja Detektywistyczna Pozaroszczyk to zespół zawodowych, prywatnych detektywów działających głownie w województwie mazowieckim.
Każdy kto kiedykolwiek zaczynał prowadzenie własnego przedsiębiorstwa wie, jak ciężko zacząć i jak wiele jest niewiadomych, którym zdaje się, że nie da się rady podołać.
Kiedy wykonuje się pomiary natężenia oświetlenia? Nie ma konkretnych przepisów regulujących czas i częstotliwość wykonywania pomiarów oświetlenia, jednak można wyróżnić okoliczności, w których zachodzi potrzeba wykonania pomiarów oświetlenia.