Baza Firm IVC.pl

Biznes

Lombard4u

Firma Lombard4u to lombard w Krakowie mający wiele punktów w atrakcyjnych miejscach na mapie miasta, w tym również w Galerii Krakowskiej czy Parku Handlowym Zakopianka. Firma ta funkcjonuje od ponad dwudziestu lat, oferując klientom najwyższą (...)

Fortuna Outsourcing Pracowniczy

Fortuna Outsourcing Pracowniczy, oferuje na terenie całego kraju usługi dla firm zewnętrznych w postaci rekrutacji i dostarczenia pracowników potrzebnych w danej firmie. Realizujemy powierzone nam zadania, a pracownicy są nadzorowani przez nasz(...)

ZegarkiSerwis.pl

W naszej ofercie znajdują się również zegarki renomowanych marek, które oferujemy w korzystnych cenach. Zawsze staramy się, aby nasza oferta była jak najbardziej atrakcyjna dla naszych klientów. Stawiamy na indywidualne podejście do każdego(...)

VRTEAM

VRTEAM to niezawodny partner w dostarczaniu atrakcji na różnorodne wydarzenia. Obsługujemy wydarzenia takie jak: targi, konferencje, eventy promocyjne, gamingowe, wydarzenia kulturalne, imprezy firmowe i integracyjne. W naszej ofercie znaleźć m(...)

EVENTOWCY

Poznaj firmę EVENTOWCY. Jesteśmy ekspertami w organizacji wydarzeń i dostarczaniu różnorodnych atrakcji, takich jak gry zręcznościowe, atrakcje retro, wirtualna rzeczywistość, siłomierze oraz fotobudki. Oferujemy kompleksową obsługę even(...)