ZegarkiSerwis.pl - Baza Firm IVC.pl

ZegarkiSerwis.pl

Dane adresowe:

Os. Dywizjonu 303 paw. 31H,
31-874 Kraków
małopolskie

Dane kontaktowe:

serwis@royalwatch.pl

Dane firmy:

ZegarkiSerwis.pl
NIP: 6783042198
REGON: 120901983

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Os. Dywizjonu 303 paw. 31H, Kraków, Polska

Opis firmy ZegarkiSerwis.pl

W naszej ofercie znajdują się również zegarki renomowanych marek, które oferujemy w korzystnych cenach. Zawsze staramy się, aby nasza oferta była jak najbardziej atrakcyjna dla naszych klientów. Stawiamy na indywidualne podejście do każdego klienta, dlatego chętnie doradzamy w wyborze odpowiedniego zegarka, który spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Nasza firma to miejsce, gdzie Twoje zegarki zawsze będą w najlepszych rękach. Stawiamy na profesjonalizm, fachowość i indywidualne podejście do klienta. Jesteśmy przekonani, że po zapoznaniu się z naszą ofertą i skorzystaniu z naszych usług, każdy klient będzie zadowolony i wróci do nas po kolejne zegarki lub usługi zegarmistrzowskie.

Oferta firmy

W skład naszej oferty wchodzą m. in. takie usługi:
- polerowanie zegarków,
- renowacja zegarków,
- naprawa zegarków,
- profesjonalna wycena,
- dbałość o najmniejsze detale.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Fortuna Outsourcing Pracowniczy, oferuje na terenie całego kraju usługi dla firm zewnętrznych w postaci rekrutacji i dostarczenia pracowników potrzebnych w danej firmie.
Firma Lombard4u to lombard w Krakowie mający wiele punktów w atrakcyjnych miejscach na mapie miasta, w tym również w Galerii Krakowskiej czy Parku Handlowym Zakopianka.
Pogrzeb to niezwykle trudny czas dla bliskich, znajomych oraz rodziny.