GRANDFOX Witold Dajek - Baza Firm IVC.pl

GRANDFOX Witold Dajek

Dane adresowe:

Szwedzka 12/1a,
30-324 Kraków
małopolskie

Dane kontaktowe:

Grandfox Kraków
hello@grandfox.pl
691-820-575

Dane firmy:

GRANDFOX Witold Dajek
NIP: 6762371471
REGON: 122981348

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Opis firmy GRANDFOX Witold Dajek

Jeśli szukasz ekipy, która stworzy dla Ciebie niebanalne filmy reklamowe, to dobrze trafiłeś. Firma Grandfox jest na rynku od czterech lat, a w skład zespołu wchodzą operatorzy kamer i dronów, scenarzyści, montażyści, oświetleniowcy oraz producenci planu, których charakteryzuje ogromny profesjonalizm. Grandfox posiada najwyższej klasy sprzęt, dzięki czemu nagrywane przez nich spoty reklamowe są dopracowane nawet w najdrobniejszym detalu. Panowie tworzą oryginalne scenariusze, aranżują tło, a także współpracują z lektorami i aktorami. Produkcja filmowa od Grandfox jest doceniania przez zleceniodawców firmy, a także ich klientów. Studio Grandfox często bywa również na galach, konferencjach, czy innych eventach, z których przeprowadzają świetne relacje.

Oferta firmy

Grandfox to najwyższej jakości produkcja filmowa, w skład której wchodzą:
- spoty reklamowe
- relacje z eventów
- filmy korporacyjne
- filmy promocyjne
- filmy reklamowe
Grandfox to gwarancja udanych nagrań!


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Kto z nas nie widział reklamy świetlej apteki w postaci mniejszego lub większego banneru w kształcie krzyża? Nie zdajemy sobie jednak sprawy, że krzyż led, to jedna z dość niewielu prawem dozwolonych form reklamy aptek.
Niezbędne są Ci projekty graficzne na odpowiednim poziomie? Jeżeli tak, to nasza firma Studio Piko może je zagwarantować.
Firma Kszimmex zajmuje się profesjonalną produkcją smyczy reklamowych.