Agencja INFERNAL

Dane adresowe:

Chełmska 21,
00-724 Warszawa
mazowieckie

Dane kontaktowe:

Darek Sokołowski
biuro@agencjainfernal.pl
721 230 265

Dane firmy:

Agencja INFERNAL
NIP: 1251379150
REGON: 143276748

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: 5 / 5

Chełmska 21, Warszawa, Polska

Opis firmy Agencja INFERNAL

Agencja Artystyczna Infernal zajmuje się pozyskiwaniem i organizowaniem hostess, statystów oraz modelek. Dostarczamy wskazane osoby przede wszystkim na potrzeby zleceń takich jak: pokazy mody, plany zdjęciowe, sesje foto, bankiety, wernisaże, gale, konferencje i imprezy promocyjne. Domeną naszej firmy jest szybkość działania, ponieważ możemy modelki, hostessy lub statystów zorganizować nawet tego samego dnia. Mamy ogromną bazę sprawdzonych ludzi i gotowych w każdej chwili aby wziąć udział w danej realizacji. Nasza firma działa od 2011 roku i dzięki temu zdobyliśmy spore doświadczenie branżowe a co za tym idzie współpracujemy tylko z profesjonalnymi hostessami, statystami oraz modelkami.

Oferta firmy

Rekrutacja i organizacja statystów, modelek i hostess na obszarze całej Polski. Do naszej dyspozycji mamy osoby w różnym wieku od dzieci do osób starszych. Zawsze to my podpisujemy umowy z wybranymi hostessami, modelkami albo statystami. Oferujemy kompleksową obsługą i bardzo dobrą ofertę współpracy. Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszej pięknej strony agencji hostess, modelek i statystów.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Studio StreamOnline to miejsce, w którym z powodzeniem zrealizujesz swoje filmowe plany.
Kto z nas nie widział reklamy świetlej apteki w postaci mniejszego lub większego banneru w kształcie krzyża? Nie zdajemy sobie jednak sprawy, że krzyż led, to jedna z dość niewielu prawem dozwolonych form reklamy aptek.
Niezbędne są Ci projekty graficzne na odpowiednim poziomie? Jeżeli tak, to nasza firma Studio Piko może je zagwarantować.