TITAN POLSKA Sp. z o.o.

Dane adresowe:

Miłkowskiego 3/801,
30-349 Kraków
małopolskie

Dane kontaktowe:

Obsługa Klienta
biuro@titan.com.pl
795 585 570
12 255 59 00

Dane firmy:

TITAN POLSKA Sp. z o.o.
NIP: 6772189288
REGON: 356517948

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Miłkowskiego 3/801, Kraków, Polska

Opis firmy TITAN POLSKA Sp. z o.o.

Firma Titan.com.pl to jeden z liderów na rynku dostawczym w zakresie produktów wykorzystywanych w budownictwie specjalnym oraz inżynieryjnym. Zajmujemy się tym od wielu lat, a geotechnika jest naszą pasją. Dostarczamy produkty bezpośrednio na budowę lub w każde inne miejsce, zgodnie z życzeniem klientów. Każde zlecenie traktujemy indywidualne, dlatego cechuje nas profesjonalne podejście do każdego klienta. Wykonujemy także profesjonalne deskowania oraz szalunki wykopowe. W skład naszej oferty wchodzą przeróżne rozwiązania geotechniczne wykorzystywane na bardzo dużą skalę. Opierają się one na sprawdzonym systemie.

Oferta firmy

- budownictwo inżynieryjne
- deskowania
- fundamentowanie
- deskowania
- kotwy gruntowe
- litebox,
- szalunki wykopowe,
- lekkie szalunki aluminiowe,
- Szalunki do wykopów


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Firma Centrum laserowe Veyna bazując na wieloletnim doświadczeniu, oferuje laserowe cięcie stali nierdzewnej, aluminium i w czarnej blasze.
jest coś co wyróżnia naszą firmę na tle konkurencji: - odpowiednia organizacja oraz dbałość o wszelkie szczegóły - zachowanie zasad bezpieczeństwa - kadra która pracuje przy konstrukcji jest wysoko wykwalifikowana - odpowiednio przygotowane dokumenty i zgodność ich ze stanem rzeczywistym - efektywność - ściśle ustalone wymagania dotyczące kwalifikacji wykonawców - nie tylko jeżeli chodzi o osoby pracujące przy powstawaniu danej konstrukcji, ale przede wszystkim osoby, które będą ją wykorzystywały.