Nova Trading S.A. - Baza Firm IVC.pl

Nova Trading S.A.

Dane adresowe:

Starotoruńska 5,
87-100 Toruń
kujawsko-pomorskie

Dane kontaktowe:

nova@ntsa.pl

Dane firmy:

Nova Trading S.A.
NIP: 8790177836
REGON: 005723594

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Starotoruńska 5, Toruń, Polska

Opis firmy Nova Trading S.A.

Nova Trading S.A oferuje wysokiej jakości produkty hutnicze z aluminium i stali nierdzewnej. W sprzedaży posiadamy: profile aluminiowe, pręty aluminiowe, płaskowniki nierdzewne, blachy aluminiowe, stal kwasoodporną, stal duplex. Dzięki długoletniemu doświadczeniu nasza firma, dostosowała park maszyn do zapotrzebowania na usługi z zakresu cnc, cięcia laserowego, spawania, gięcia blach. Oferujemy najniższą cenę na rynku w stosunku do wysokiej jakości produktów. Z nami masz pewność, że każde zamówienie trafi do Ciebie w ekspresowym tempie.

Oferta firmy

Firma Nova Trading S.A to firma z wieloletnim doświadczeniem, która oferuje usługi:
- polerowanie i szlifowanie zwojów i arkuszy,
- gięcie blach,
- foliowanie blach,
- waterjet,
- szlifowanie i polerowanie rur, prętów i profili.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Firma Centrum laserowe Veyna bazując na wieloletnim doświadczeniu, oferuje laserowe cięcie stali nierdzewnej, aluminium i w czarnej blasze.
jest coś co wyróżnia naszą firmę na tle konkurencji: - odpowiednia organizacja oraz dbałość o wszelkie szczegóły - zachowanie zasad bezpieczeństwa - kadra która pracuje przy konstrukcji jest wysoko wykwalifikowana - odpowiednio przygotowane dokumenty i zgodność ich ze stanem rzeczywistym - efektywność - ściśle ustalone wymagania dotyczące kwalifikacji wykonawców - nie tylko jeżeli chodzi o osoby pracujące przy powstawaniu danej konstrukcji, ale przede wszystkim osoby, które będą ją wykorzystywały.