Synapsa Med sp.zo.o.

Dane adresowe:

Klonowa 16,
55-220 Jelcz-Laskowice
dolnośląskie

Dane kontaktowe:

sklep@senso-rex.com
786 955 266

Dane firmy:

Synapsa Med sp.zo.o.
NIP: 8971787892
REGON: 022079680

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Klonowa 16, Jelcz-Laskowice, Polska

Opis firmy Synapsa Med sp.zo.o.

Są pewne dziedziny życia, na których nie warto oszczędzać. Jedną z nich niewątpliwie jest zdrowie nasze i naszych najbliższych. Właśnie dlatego warto sięgnąć po produkty znajdujące się na stronie senso-rex.com.

W ofercie znajdują się tylko i wyłącznie produkty z najwyższej jakości materiałów. Nie powodują one żadnego dyskomfortu ani alergii. Jednym z najważniejszych produktów są kołdry obciążeniowe. Co je wyróżnia? Dzięki nim można osiągnąć stan pełnego relaksu i zapewnić sobie zdrowy i spokojny sen. Do kompletu można dołączyć nasze poduszki - ich długą żywotność zapewnia specjalny proces wytwarzania rodem ze Stanów Zjednoczonych. Te wysokiej jakości produkty najlepiej zamieścić w naszej pościeli, którą charakteryzuje mnogość barw i wzorów oraz staranne wykonanie z materiałów wysokiej jakości.

Oferta firmy

W naszej ofercie znajdują się:
Kołdry obciążeniowe
Pościele
Poszewki na kołdrę obciążeniową
Pościel dwuosobowa
Pościel jednosobowa
Poduszki
Zapraszamy na naszą stronę internetową po więcjesz szczegółów


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Beauty Boutique BB to wiodący gabinet medycyny estetycznej w Warszawie, oferujący szeroką gamę nowoczesnych zabiegów, które poprawiają wygląd i samopoczucie naszych klientów.
INTERMED to profesjonalna przychodnia lekarska z Lublina, która oferuje profesjonalne i kompleksowe wsparcie specjalistów z wielu dziedzin medycyny – alergologów, dermatologów, okulistów, neonatologów, reumatologów oraz innych.
Gabinet eMMed w Rzeszowie specjalizuje się w usługach z zakresu podologii, leczenia ran oraz kosmetologii.