Słomki papierowe WebInspire - Baza Firm IVC.pl

Słomki papierowe WebInspire

Dane adresowe:

Wyszyńskiego Stefana 64,
05-091 Ząbki
mazowieckie

Dane kontaktowe:

Katarzyna Kowal
firma@slomki.biz
663504651

Dane firmy:

Słomki papierowe WebInspire
NIP: 1251164691
REGON: 141224581

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Wyszyńskiego Stefana 64, Ząbki, Polska

Opis firmy Słomki papierowe WebInspire

W naszej ofercie znajdziesz ekologiczne słomki papierowe będące świetnym i ekologicznym zamiennikiem słomek plastikowych. Wysoka jakość papieru sprawia, że nie zmieniają smaku spożywanego napoju i wytrzymują w płynie ponad 2 godziny nie tracąc nic ze swoich walorów użytkowych i funkcjonalnych. Możliwość nadruku powoduje, że słomki papierowe dostępne są w nieograniczonej gamie wzorów i kolorów będąc jednocześnie atrakcyjną ozdobą Twojego drinka, koktajlu czy napoju. Sprawdzają się zarówno w gastronomii jak i na klasycznych domówkach.

Oferta firmy

Oferujemy słomki papierowe zarówno w ofercie hurtowej jak i detalicznej. Duży wybór wzorów i kolorów, różne długości i średnice. Certyfikaty i atesty bezpieczeństwa produktu.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Niezapomniany smak Turcji w Polsce, czy to jest możliwe? Jak najbardziej! Wybierz najlepszy kebab w Krakowie, aby móc się o tym przekonać! Kebab U Szwagra to miejsce znane, lubiane i renomowane! Nie bez powodu słynie z tego, że jest najlepszy.
Z sezonowych produktów można stworzyć naprawdę fascynujące rzeczy.
Chcesz nauczyć się przygotowywać pyszne ciasta? Zamierzasz stworzyć oryginalne ciastka, ale jesteś prawdziwym beztalenciem kulinarnym i nie masz pojęcia, jak się za to zabrać? Strona przepisynaciasta.