Guru Restauracja

Dane adresowe:

Widok 8,
00-023 Warszawa
mazowieckie

Dane kontaktowe:

rezerwacja@gururestauracja.pl
22 857 06 04

Dane firmy:

Guru Restauracja
NIP: 1132884893
REGON: 360764780

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Widok 8, Warszawa, Polska

Opis firmy Guru Restauracja

Witaj w Guru Restauracja, miejscu gdzie smaki indyjskich przypraw tańczą płomiennym tańcem na Twoim podniebieniu. Nasza restauracja to nie tylko miejsce, gdzie serwujemy jedzenie, to przestrzeń, w której kuchnia indyjska staje się sztuką. Każdy element naszych dań został starannie dobrany, by przekazać Ci esencję kulinarnego dziedzictwa Indii. Wkrótce po wejściu do naszej restauracji, zanurzysz się w bogactwie aromatów, którymi nasze potrawy są nasycone. Każdy kęs to nie tylko doznanie smakowe, to podróż w głąb indyjskiej kultury kulinarnej, której korzenie sięgają setek lat. W Guru Restauracja czeka na Ciebie prawdziwy festiwal smaków, który przeniesie Cię w ekscytującą podróż przez Indie.

Oferta firmy

1. Guru Restauracja: Szkoła Indyjskich Smaków:
- Zapraszamy Cię do naszej restauracji, gdzie nie tylko zaspokoimy Twoje podniebienie, ale także zabierzemy Cię w fascynującą podróż przez różnorodność kulinarną Indii.
- Każda potrawa to lekcja historii, tradycji i smaku, która otworzy przed Tobą bramy do bogactwa indyjskiej kuchni.

2. Kreatywność na każdym talerzu:
- Nasz zespół kucharzy to prawdziwi artyści, którzy nieustannie eksperymentują z indyjskimi smakami, tworząc wyjątkowe kompozycje, które zachwycą nawet najbardziej wyrafinowane podniebienia.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Fresh Gelato & Cafe to niezwykłe miejsce, gdzie zapachy świeżego gelato i aromatycznej kawy mieszać się w harmonijną symfonię smaków.
W naszej ofercie znajdziesz ekologiczne słomki papierowe będące świetnym i ekologicznym zamiennikiem słomek plastikowych.
Niezapomniany smak Turcji w Polsce, czy to jest możliwe? Jak najbardziej! Wybierz najlepszy kebab w Krakowie, aby móc się o tym przekonać! Kebab U Szwagra to miejsce znane, lubiane i renomowane! Nie bez powodu słynie z tego, że jest najlepszy.