Przepisy Sezonowe - Baza Firm IVC.pl

Przepisy Sezonowe

Dane adresowe:

Fabryczna 5,
00-446 Warszawa
mazowieckie

Dane kontaktowe:

delektujemy@delektujemy.pl
544126000

Dane firmy:

Przepisy Sezonowe
NIP: 5211501724
REGON: 012272090

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Fabryczna 5, Warszawa, Polska

Opis firmy Przepisy Sezonowe

Z sezonowych produktów można stworzyć naprawdę fascynujące rzeczy. Warto więc wiedzieć, co w danym miesiącu rośnie na drzewach lub też ziemi, co nie jest efektem działania chemicznych środków nawożących. Jeżeli chcecie razem ze mną poznać przepisy kulinarne na dania z sezonowych produktów, to zapraszam do lektury mojego bloga http://przepisysezonowe.pl/. Z miłą chęcią odkrywam przed Wami tajniki produktów, na które możecie natrafić w danym miesiącu. Mam nadzieje, że informacje zawarte na mojej stronie przydadzą Wam się i chętnie będziecie je stosować we własnej kuchni.

Oferta firmy

Strona internetowa Przepisy Sezonowe przedstawiają Wam miesięczne zestawienie gotowych przepisów z wykorzystaniem:
-agrestu
-truskawek
-dyń
-buraków
oraz wiele innych propozycji.
Każdy przepis uwzględnia produkty sezonowe z największą dawką witamin.
Wypróbuj już dzisiaj.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

W naszej ofercie znajdziesz ekologiczne słomki papierowe będące świetnym i ekologicznym zamiennikiem słomek plastikowych.
Niezapomniany smak Turcji w Polsce, czy to jest możliwe? Jak najbardziej! Wybierz najlepszy kebab w Krakowie, aby móc się o tym przekonać! Kebab U Szwagra to miejsce znane, lubiane i renomowane! Nie bez powodu słynie z tego, że jest najlepszy.
Chcesz nauczyć się przygotowywać pyszne ciasta? Zamierzasz stworzyć oryginalne ciastka, ale jesteś prawdziwym beztalenciem kulinarnym i nie masz pojęcia, jak się za to zabrać? Strona przepisynaciasta.