Orto-Pes

Dane adresowe:

Grabiszyńska 241 H,
53-234 Wrocław
dolnośląskie

Dane kontaktowe:

biuro@ortopes.pl
717900301

Dane firmy:

Orto-Pes
NIP: 8942422142
REGON: 020779404

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: 5 / 5

Grabiszyńska 241 H, Wrocław, Polska

Opis firmy Orto-Pes

Orto-Pes świadczy usługi z zakresu protetyki, ortotyki oraz podologii już od ponad 10 lat. Firmę wyróżnia nie tylko wysoka jakość, ale i posiadanie wykwalifikowanego zespołu pracowników. Wśród nich są: technicy, ortopedzi oraz fizjoterapeuci. Wszyscy posiadają wieloletnie doświadczenie oraz mogą pochwalić się bardzo wysokimi kwalifikacjami. Siedziba firmy mieści się a ulicy Grabiszyńskiej 241H we Wrocławiu (za sklepem Lidl). Właścicielem Orto-Pes jest Anna Horbulko. Zapraszamy do poznania szczegółów i odwiedzenia naszej witryny internetowej.

Oferta firmy

Oferta firmy związana jest głównie z protetyką. W pracowni wykonywane są na specjalne zamówienie pacjenta, protezy kończyn górnych - rąk, ramienia, przedramienia oraz protezy kończyn dolnych - po amputacji powyżej kolana oraz po amputacji poniżej kolana. Wykonywane są również protezy kosmetyczne oraz po wyłuszczeniu w stawie. Drugim dużym obszarem działalności Orto-Pes są usługi z zakresu ortotyki - wykonywanie ortez na różne części ciała i gorsetów ortopedycznych.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Jesteśmy wiodącym sprzedawcą butów profilaktycznych dla dzieci.
Wiedząc, jak ważną rolę w diagnostyce medycznej pełnią urządzenia ultrasonograficzne, z dumą dostarczamy do polskich placówek najwyżej jakości aparaty USG Siemens.
Firma Medicstar oferuje Wam hurtową sprzedaż odzieży medycznej.