DlaStopy.pl - Baza Firm IVC.pl

DlaStopy.pl

Dane adresowe:

ul. Piasta 21,
44-200 Rybnik
śląskie

Dane kontaktowe:

info@dlastopy.pl
32 422 62 31

Dane firmy:

DlaStopy.pl
NIP: 6423209905
REGON: 380079642

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

ul. Piasta 21, Rybnik, Polska

Opis firmy DlaStopy.pl

Jesteśmy wiodącym sprzedawcą butów profilaktycznych dla dzieci. Oferujemy wysokiej jakości obuwie, które jest bezpieczne, wygodne i praktyczne dla Twojego dziecka. Posiadamy szeroki wybór produktów od najpopularniejszych producentów. Znajdziesz u nas tylko najwyższej jakości obuwie profilaktyczne dla swojego dziecka.

Nasza firma została założona w 1991 roku i od tego czasu zajmujemy się sprzedażą obuwia profilaktycznego dla dzieci. Znajdziesz u nas tylko najwyższej jakości buty dla swojego dziecka - wygodne i bezpieczne. Oferujemy ogromny wybór butów profilaktycznych dla dzieci w różnych rozmiarach. Mamy je w różnych kolorach, więc możesz wybrać kolor, który najbardziej Ci odpowiada. Sprzedajemy obuwie dziecięce, sandały i trzewiki. Ponadto oferujemy odzież i akcesoria dziecięce. Wysoka jakość naszych butów jest zapewniona dzięki markom z rygorystycznymi procesowi testowania i kontroli jakości. Dbamy o to, aby każde dziecko noszące buty Scholl lub parę butów Bartek czuło się komfortowo, bezpiecznie i było chronione.

Oferta firmy

U nas możesz kupić szeroką gamę butów dla dzieci od największych producentów, takich jak:
- Bartek,
- Emel,
- Primigi,
- Danielki,
i wielu innych.
Posiadamy również wybór wkładek ortopedycznych i innych akcesoriów. Chcemy zaoferować naszym klientom jak najszerszy wybór produktów. Nasz sklep internetowy jest łatwy w nawigacji i ma świetny interfejs użytkownika. Upewniamy się, że wszystkie produkty są wyświetlane w atrakcyjny i dobrze zorganizowany sposób.

Firmy pokrewne w bazie

/ DlaStopy.pl / buty dziecięce /


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Jesteśmy sklepem medycznym i wypożyczalnią sprzętu medycznego w Rybniku i innych miastach województwa śląskiego, posiadamy 30-letnie doświadczenie, posiadamy wykwalifikowany personel Jesteśmy firmą, która dostarcza sprzęt medyczny, taki jak wózki inwalidzkie, skutery, chodziki, łóżka szpitalne, nosze, szopki i inne.
Wiedząc, jak ważną rolę w diagnostyce medycznej pełnią urządzenia ultrasonograficzne, z dumą dostarczamy do polskich placówek najwyżej jakości aparaty USG Siemens.
Orto-Pes świadczy usługi z zakresu protetyki, ortotyki oraz podologii już od ponad 10 lat.