Logopeda online Katarzyna Czyżycka - Baza Firm IVC.pl

Logopeda online Katarzyna Czyżycka

Dane adresowe:

ul. Gen. M. Langiewicza 1,
28-200 Staszów
świętokrzyskie

Dane kontaktowe:

Katarzyna Czyżycka
logopeda@centrumgloska.pl
507937334

Dane firmy:

Logopeda online Katarzyna Czyżycka
NIP: 9452028059
REGON: 260630260

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: 5 / 5

ul. Gen. M. Langiewicza 1, Staszów, Polska

Opis firmy Logopeda online Katarzyna Czyżycka

Logopeda online Katarzyna Czyżycka jest firmą propagującą dwujęzyczność wśród dzieci polonijnych zamieszkujących na wszystkich kontynentach. Naczelnym celem naszej firmy jest prowadzenie terapii logopedycznej wśród dzieci dwujęzycznych oraz rozpowszechnianie umiejętności porozumiewania się w języku polskim. Z uwagi na rozproszenie Polonii na świecie sztandarowe cele naszej firmy mogą być realizowane wyłącznie poprzez zdalne metody pracy. Zatem więc firma oferuje terapię logopedyczną dla dzieci dwujęzycznych przez internet. Poprzez szybkie łącze internetowe logopeda może dostarczyć profesjonalną opiekę i pomoc dla dzieci dwujęzycznych niemal natychmiast. Terapia logopedyczna dla dzieci dwujęzycznych jest wykonywana przez Skype. Jest to darmowy i bardzo popularny obecnie komunikator do rozmów video. Logopeda przez Skype pokazuje i objaśnia dzieciom dwujęzycznym te wszystkie ćwiczenia oraz zadania logopedyczne, jakie powinny wykonywać, by rozwój ich mowy przebiegał prawidłowo. To znaczy, aby rozwój mowy był np. wolny od wad wymowy. Zadaniem logopedy przez internet jest również czuwanie nad tym, by zdolności komunikacyjne dzieci dwujęzycznych, czyli możliwość porozumiewania się z otoczeniem w kraju zamieszkania oraz w Polsce, nie odbiegały od norm. Obserwując postępy w terapii dzieci dwujęzycznych z logopedą online, wysunąć można konkluzję, że terapia dzieci dwujęzycznych z logopedą przez internet sprawdza się w stu procentach. Dzieci dwujęzyczne są bardzo zadowolone z nowoczesnych a jednocześnie pionierskich oraz nowatorskich metod terapii, a styczność z komputerem lub laptopem jest dodatkową dla nich motywacją do spotkań z logopedą przez internet. Natomiast rodzice dzieci dwujęzycznych są bardzo zadowoleni, ponieważ terapia logopedyczna online przebiega szybko i przynosi pożądane efekty. Z terapeutycznego punktu widzenia, wszystkie zaburzenia w aparacie mowy, które dotychczas podlegały terapii u logopedy konwencjonalnego, można przenieść do gabinetu wirtualnego prowadzonego przez logopedę online. Terapia z logopedą internetowym przebiega błyskawicznie, w komfortowych warunkach własnego mieszkania bez konieczności zbędnych dojazdów do logopedy gdzieś na mieście. Zapraszam! Katarzyna Czyżycka – logopeda online.

Oferta firmy

Dzieci dwujęzyczne u logopedy online mogą skorzystać z następujących usług:
1. Korekta powszechnie występujących wad wymowy u młodzieży i dzieci mówiących porozumiewających w języku polskim. Takimi wadami są jąkanie, seplenienie oraz rotacyzm (zwany również reraniem).
2. Terapia logopedyczna dzieci autystycznych, dzieci dwujęzycznych z zespołem Aspergera oraz z zespołem Downa.
3. Terapia logopedyczna dla dzieci dwujęzycznych z dysleksją. Logopeda postawi diagnozę oraz poprowadzi profilaktykę dysleksji także u dzieci zdrowych.
4. Wywoływanie mowy u tych dzieci, które nie mówią zupełnie nic.
5. Terapia logopedyczna polegająca na stymulacji mowy u dzieci z opóźnionym rozwojem mowy.
6. Torowanie głosek trudnych w wymowie, np. głoska [r].
7. Nauka czytania metodą sylabową w języku polskim.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

INTERMED to profesjonalna przychodnia lekarska z Lublina, która oferuje profesjonalne i kompleksowe wsparcie specjalistów z wielu dziedzin medycyny – alergologów, dermatologów, okulistów, neonatologów, reumatologów oraz innych.
Gabinet eMMed w Rzeszowie specjalizuje się w usługach z zakresu podologii, leczenia ran oraz kosmetologii.
Dermed działający w Krakowie, to bardzo profesjonalny gabinet medycyny estetycznej, jak i chirurgii plastycznej.