Han-Bud Halbiniak - Baza Firm IVC.pl

Han-Bud Halbiniak

Dane adresowe:

Pacierzów ul. Leśna 6,
42-270 Kłomnice
śląskie

Dane kontaktowe:

norbert@han-bud.com
792 087 865

Dane firmy:

Han-Bud Halbiniak
NIP: 9492000908
REGON: 242989302

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: 5 / 5

Pacierzów ul. Leśna 6, Kłomnice, Polska

Opis firmy Han-Bud Halbiniak

Układanie kostki brukowej w woj. śląskim, w Częstochowie i Radomsku to domena firmy brukarsko-budowlanej Han-Bud Halbiniak z miejscowości Pacierzów. Jeśli planujecie nową nawierzchni z kostki brukowej na terenie swojej posesji, to zapraszamy do naszej firmy. Doradzamy w przy wyborze odpowiedniej kostki brukowej, przygotowujemy projekt i układamy kostkę brukową na Państwa posesji. Han-Bud Halbiniak realizuje zlecenia na prace budowlane, roboty ziemne i roboty drogowe. Prowadzimy wynajem sprzętu budowlanego i świadczymy usługi z użyciem ciężkiego sprzętu budowlanego. Zakładamy ogrody, skwery, parki i trawniki. Zapraszamy.

Oferta firmy

W firmie Han-Bud Halbiniak z miejscowości Pacierzów w pobliżu Częstochowy świadczącej usługi budowlane i brukarskie oraz prace ziemne w regionie Częstochowa, Radomsko, woj. śląskie i woj, łódzkie, wykonujemy zlecenia na:
- wyburzenia budynków,
- rozbiórki budynków,
- układanie kostki brukowej,
- usługi budowlane,
- roboty ziemne,
- roboty drogowe,
- układanie asfaltu,
- zakładanie ogrodów,
- wynajem sprzętu budowlanego,
- usługi koparką.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Jeżeli szukasz sprzętu budowlanego i maszyn do zadań specjalistycznych na przykład do prac ziemnych to koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą.
Zajmujesz się inwestowaniem w nieruchomości? Budujesz nowe budynki i potrzebne są Tobie profesjonalne usługi koparko ładowarką? W takim razie zapraszamy do współpracy.
Profesjonalne przewierty horyzontalne SD PRZEWIERTY oferuje usługi, jaką są sterowane przewierty horyzontalne pod instalacje wodne, kanalizacyjne, gazowe, energetyczne oraz telekomunikacyjne, wykorzystując do tego rury osłonowe oraz przewodowe.