Hair-Med NZOZ LUX-MED Renata Celarek sp. j. - Baza Firm IVC.pl

Hair-Med NZOZ LUX-MED Renata Celarek sp. j.

Dane adresowe:

Drzewieckiego 31/36,
39-300 Mielec
podkarpackie

Dane kontaktowe:

trycholog4u@gmail.com
664 021 459

Dane firmy:

Hair-Med NZOZ LUX-MED Renata Celarek sp. j.
NIP: 8172176700
REGON: 360126191

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Drzewieckiego 31/36, Mielec, Polska

Opis firmy Hair-Med NZOZ LUX-MED Renata Celarek sp. j.

Coraz osób cierpi na nadmierne wypadanie włosów i postępujące łysienie i do tych osób kierujemy nasze terapie dla włosów. Przeprowadzamy przeszczepy włosów w dowolnym miejscu i w zależności od skali zabiegu dobieramy metodę przeszczepu. Najczęściej stosowana metoda to przeszczep włosów FUE, czyli mało inwazyjna, skuteczna metoda transplantacji o krótkim okresie rekonwalescencji. Lekarz przeprowadzający zabieg transplantacji posiada wieloletnie doświadczenie w przeszczepach włosów i certyfikat ISHRS, który uwierzytelnia jego umiejętności. W trakcie konsultacji poprzedzających zabieg lekarz zadecyduje o dopuszczeniu pacjenta do przeszczepu włosów oraz przedstawi możliwy do uzyskania efekt transplantacji. Konsultacje poprzedzające przeszczep włosów organizujemy w Mielcu, Krakowie i Rzeszowie. W Hair-Med leczymy łysienie androgenowe metodami niechirurgicznymi, takimi jak mezoterapia skóry głowy, leczenie osoczem bogatopłytkowym, farmakoterapia i kroplówki witaminowe oraz akupunktura. Więcej informacji o ofercie Hair-Med znajdziecie na naszej stronie internetowej.

Zapraszamy na przeszczep włosów FUE w klinice Hair-Med w Mielcu.

Oferta firmy

Specjalizacją gabinetu Hair-Med z Mielca jest:
- leczenie osoczem bogato-płytkowym,
- akupunktura,
- przeszczep włosów FUE,
- mezoterapia igłowa skóry głowy,
- leczenie farmakologiczne,
- kroplówki witaminowe dla skóry, włosów i ogólnej odporności.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Pracownia EMG to klinika neurologii w Lublinie, w której wykwalifikowany personel medyczny wykonuje badania elektromiograficzne (EMG).
Diagnostyka i leczenie chorych z chorobami serca, naczyń obwodowych i z nadciśnieniem tętniczym to coś, czym zajmują się specjaliści z rodzinnej przychodni wielospecjalistycznej Cardio Team sp.