studiopiko.pl - Baza Firm IVC.pl

studiopiko.pl

Dane adresowe:

Niekłonice 23c,
76-024 Świeszyno
zachodniopomorskie

Dane kontaktowe:

projekty-graficzne@alfastart.pl
570552570

Dane firmy:

studiopiko.pl
NIP: 4990582953
REGON: 320599963

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: 5 / 5

Opis firmy studiopiko.pl

Niezbędne są Ci projekty graficzne na odpowiednim poziomie? Jeżeli tak, to nasza firma Studio Piko może je zagwarantować. Zapraszamy serdecznie do zaznajomienia się z usługami realizowanymi przez naszą firmę, które związane są z wykonywaniem takich realizacji jak projekt ulotki. Posiadamy w naszych szeregach doskonałych grafików, którzy są w stanie zrobić projekt katalogu bez żadnego problemu. Zatrudniana przez nas kadra specjalistów bez żadnego problemu da sobie radę sobie z realizacją nawet bardzo wymagających zleceń. Warto powierzyć naszej firmie studiopiko.pl tego rodzaju zadania jak infografika, która przedstawi konkretne fakty związane z różnymi kwestami. Zaufanie naszej firmie to cudowny pomysł dla każdego kto potrzebuje konkretnej jakości usług graficznych.

Oferta firmy

Studio Piko dostarcza projekty graficzne najwyższej jakości. W portfolio firmy znajduje się projekt katalogu, ulotki oraz wiele innych. Wysokiej jakości infografika czy też projektowanie logo nie stanowią problemu.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Agencja Artystyczna Infernal zajmuje się pozyskiwaniem i organizowaniem hostess, statystów oraz modelek.
Kto z nas nie widział reklamy świetlej apteki w postaci mniejszego lub większego banneru w kształcie krzyża? Nie zdajemy sobie jednak sprawy, że krzyż led, to jedna z dość niewielu prawem dozwolonych form reklamy aptek.
Firma Kszimmex zajmuje się profesjonalną produkcją smyczy reklamowych.