Agencja INFERNAL - Baza Firm IVC.pl

Agencja INFERNAL

Dane adresowe:

Chełmska 21,
00-724 Warszawa
mazowieckie

Dane kontaktowe:

Darek Sokołowski
biuro@agencjainfernal.pl
721 230 265

Dane firmy:

Agencja INFERNAL
NIP: 1251379150
REGON: 143276748

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: 5 / 5

Opis firmy Agencja INFERNAL

Agencja Artystyczna Infernal zajmuje się pozyskiwaniem i organizowaniem hostess, statystów oraz modelek. Dostarczamy wskazane osoby przede wszystkim na potrzeby zleceń takich jak: pokazy mody, plany zdjęciowe, sesje foto, bankiety, wernisaże, gale, konferencje i imprezy promocyjne. Domeną naszej firmy jest szybkość działania, ponieważ możemy modelki, hostessy lub statystów zorganizować nawet tego samego dnia. Mamy ogromną bazę sprawdzonych ludzi i gotowych w każdej chwili aby wziąć udział w danej realizacji. Nasza firma działa od 2011 roku i dzięki temu zdobyliśmy spore doświadczenie branżowe a co za tym idzie współpracujemy tylko z profesjonalnymi hostessami, statystami oraz modelkami.

Oferta firmy

Rekrutacja i organizacja statystów, modelek i hostess na obszarze całej Polski. Do naszej dyspozycji mamy osoby w różnym wieku od dzieci do osób starszych. Zawsze to my podpisujemy umowy z wybranymi hostessami, modelkami albo statystami. Oferujemy kompleksową obsługą i bardzo dobrą ofertę współpracy. Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszej pięknej strony agencji hostess, modelek i statystów.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Kto z nas nie widział reklamy świetlej apteki w postaci mniejszego lub większego banneru w kształcie krzyża? Nie zdajemy sobie jednak sprawy, że krzyż led, to jedna z dość niewielu prawem dozwolonych form reklamy aptek.
Niezbędne są Ci projekty graficzne na odpowiednim poziomie? Jeżeli tak, to nasza firma Studio Piko może je zagwarantować.
Firma Kszimmex zajmuje się profesjonalną produkcją smyczy reklamowych.