ZPU Pająk Producent Konstrukcji Stalowych - Baza Firm IVC.pl

ZPU Pająk Producent Konstrukcji Stalowych

Dane adresowe:

Góra Świętego Jana 79,
34-623 Szczyrzyc
małopolskie

Dane kontaktowe:

garazepajak@gmail.com
+48 505 033 307

Dane firmy:

ZPU Pająk Producent Konstrukcji Stalowych
NIP: 7371546955
REGON: 121365759

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Góra Świętego Jana 79, Szczyrzyc, Polska

Opis firmy ZPU Pająk Producent Konstrukcji Stalowych

Czy poszukujesz do swojego ogrodu praktycznego schowka na samochód, maszyny lub warsztat? Firma Garaże Pająk swoją ofertą przekonają Cię, że warto zainwestować w ich produkty. Znajdziesz u nich garaże blaszane, schowki, wiaty i zadaszenia, kojce dla psów i inne konstrukcje stalowe wykonane z najwyższej jakości materiałów. Firma produktuje, transportuje i montuje swoje produkty u każdego klienta. Do wyboru istnieje wiele czynników. Dodatki, rodzaj blachy, rodzaj dachu, wymiar i wiele innych rzeczy.

Oferta firmy

Oferta:
- wiaty,
- kojce dla psów,
- bramy garażowe,
- zadaszenia,
- blaszaki,
- schowki blaszane i inne konstrukcje wykonane ze stali dostępne na wymiar i w różnych wzorach.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

GoldStal to producent balustrad stalowych z doświadczeniem.
Szukacie Państwo nowoczesnych ogrodzeń? Interesują Was ozdobne balustrady betonowe? A może wiaty garażowe? Jesteśmy firmą, która wytwarzaniem takich produktów zajmuje się od lat, od początku swojego istnienia stawiając na najwyższą jakość i oferowanie produktów w cenach konkurencyjnych.
Jeśli szukasz garażu blaszanego z blachy ocynkowanej, z bramą uchylną, to zainteresuj się ofertą firmy JoAND STAL! Jest to profesjonalny producent konstrukcji stalowych na wymiar, pochodzący z południa Polski, ale realizujący zamówienia klientów z całego kraju! W swojej ofercie posiada produkcję: garaży blaszanych z blachy ocynkowanej lub powlekanej (kolory z palety RAL), wiaty i hale magazynowe, niestandardowe konstrukcje garażowe, blaszaki do ogródka idealne na narzędzia, kojce dla psów.