Winyle Online Krzysztof Janowicz

Dane adresowe:

Zabłudowska 62,
15-586 Białystok
podlaskie

Dane kontaktowe:

Obsługa Klienta
kontakt@winyle-online.pl
574 271 987

Dane firmy:

Winyle Online Krzysztof Janowicz
NIP: 9661632405
REGON: 200760450

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: 5 / 5

Zabłudowska 62, Białystok, Polska

Opis firmy Winyle Online Krzysztof Janowicz

Zamierzasz zacząć zbierać płyty winylowe, a może posiadasz już kolekcję płyt analogowych lub kompaktów? Jeśli dopiero zaczynasz kolekcjonować muzykę na fizycznym nośniku albo chcesz powiększyć swą aktualną płytotekę, to powinieneś odwiedzić sklep z płytami winylowymi Winyle Online. W sklepie otrzymasz nowe oraz używane płyty gramofonowe, CD i kasety audio. Warto pamiętać, że zbieranie winyli jest inwestycją kapitału, która z czasem może zaprocentować, o ile o kolekcję się odpowiednio dba i po latach zdecyduje na jej sprzedaż.

W sklepie do kupienia jest dostępnych od ręki kilka tysięcy egzemplarzy. Mogą one być dostarczone do klienta już w kolejnym dniu po złożeniu zamówienia. Wszystkie pozycje zostały profesjonalnie umyte myjką Analogis i sprawdzony został na nich stan zachowania dźwięku (odsłuch odbywa się w całości bądź fragmentarycznie). Płyty posiadają kilkustopniowy system oceniania stanu nośnika i okładki, a z jego szczegółami można zapoznać się na specjalnej podstronie sklepu.

Płyty można zamawiać przez całą dobę, natomiast sama realizacja odbywa się tylko w dni robocze. Zakupione egzemplarze są zawsze zabezpieczane folią bąbelkową i umieszczane w tekturowe paczki. Przysłyki dostarczane są Pocztą Polską, kurierem DHL lub do paczkomatu InPost. Możliwe jest także otrzymanie darmowej dostawy po przekroczeniu 180 zł w koszyku.

Oferta firmy

W ofercie firmy Winyle Online znaleźć można:
- płyty winylowe - sprzedaż płyt winylowych,
- płyty kompaktowe - sprzedaż płyt kompaktowych,
- kasety magnetofonowe - sprzedaż kaset magnetofonowych,
- muzyka na winylach.

Z większą ilością informacji na temat oferty firmy Winyle Online zapoznać się można na stronie https://winyle-online.pl


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Eliza Flowers zaprasza Cię na niezwykłą podróż przez świat kwiatów i piękna natury.
Firma Handlowa Rafał Karp to renomowany partner na polskim rynku rolniczym, z siedzibą w malowniczej miejscowości Dąbrowa, w województwie łódzkim.
W świecie przemysłowej logistyki, Wave wyróżnia się jako specjalistyczny dystrybutor kul transportowych i elementów kulowych, dostarczając kluczowych komponentów niezbędnych do modernizacji i zwiększenia efektywności transportu wewnętrznego.