Winyle Online Krzysztof Janowicz - Baza Firm IVC.pl

Winyle Online Krzysztof Janowicz

Dane adresowe:

Zabłudowska 62,
15-586 Białystok
podlaskie

Dane kontaktowe:

Obsługa Klienta
kontakt@winyle-online.pl
574 271 987

Dane firmy:

Winyle Online Krzysztof Janowicz
NIP: 9661632405
REGON: 200760450

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: 5 / 5

Zabłudowska 62, Białystok, Polska

Opis firmy Winyle Online Krzysztof Janowicz

Zamierzasz zacząć zbierać płyty winylowe, a może posiadasz już kolekcję płyt analogowych lub kompaktów? Jeśli dopiero zaczynasz kolekcjonować muzykę na fizycznym nośniku albo chcesz powiększyć swą aktualną płytotekę, to powinieneś odwiedzić sklep z płytami winylowymi Winyle Online. W sklepie otrzymasz nowe oraz używane płyty gramofonowe, CD i kasety audio. Warto pamiętać, że zbieranie winyli jest inwestycją kapitału, która z czasem może zaprocentować, o ile o kolekcję się odpowiednio dba i po latach zdecyduje na jej sprzedaż.

W sklepie do kupienia jest dostępnych od ręki kilka tysięcy egzemplarzy. Mogą one być dostarczone do klienta już w kolejnym dniu po złożeniu zamówienia. Wszystkie pozycje zostały profesjonalnie umyte myjką Analogis i sprawdzony został na nich stan zachowania dźwięku (odsłuch odbywa się w całości bądź fragmentarycznie). Płyty posiadają kilkustopniowy system oceniania stanu nośnika i okładki, a z jego szczegółami można zapoznać się na specjalnej podstronie sklepu.

Płyty można zamawiać przez całą dobę, natomiast sama realizacja odbywa się tylko w dni robocze. Zakupione egzemplarze są zawsze zabezpieczane folią bąbelkową i umieszczane w tekturowe paczki. Przysłyki dostarczane są Pocztą Polską, kurierem DHL lub do paczkomatu InPost. Możliwe jest także otrzymanie darmowej dostawy po przekroczeniu 180 zł w koszyku.

Oferta firmy

W ofercie firmy Winyle Online znaleźć można:
- płyty winylowe - sprzedaż płyt winylowych,
- płyty kompaktowe - sprzedaż płyt kompaktowych,
- kasety magnetofonowe - sprzedaż kaset magnetofonowych,
- muzyka na winylach.

Z większą ilością informacji na temat oferty firmy Winyle Online zapoznać się można na stronie https://winyle-online.pl


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Doświadczona firma jubilerska oferuje zawsze bezpieczne transakcje skupu wielu różnych metali szlachetnych.
Sporządzane przez producenta Zarges Polska akcesoria oraz liczne urządzenia świetnie sprawdzają się rewelacyjnie w pracach na wysokości.