VICTUS Ewa Stachacz, Michał Stachacz Spółka Jawna - Baza Firm IVC.pl

VICTUS Ewa Stachacz, Michał Stachacz Spółka Jawna

Dane adresowe:

Połczyńska 93,
01-301 Warszawa
mazowieckie

Dane kontaktowe:

sklep@victus.co
605-230-086

Dane firmy:

VICTUS Ewa Stachacz, Michał Stachacz Spółka Jawna
NIP: 5222903627
REGON: 141584718

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: 5 / 5

Połczyńska 93, Warszawa, Polska

Opis firmy VICTUS Ewa Stachacz, Michał Stachacz Spółka Jawna

Jeśli kuszą Cię herbaty świata, ale nie wiesz gdzie je kupić - mamy dla Ciebie prostą radę. Nasz sklep z herbatami online działający pod adresem ronnefeldt-sklep.pl posiada ogromny wybór różnego rodzaju herbat, kaw oraz słodkich dodatków. Warte zainteresowania są zestawy herbat zawierające od kilku saszetek aż po kilkanaście pełnowymiarowych opakowań. Znakomicie sprawdzają się zarówno w prywatnym użytku, jak i ww restauracjach. W ofercie dostępne są także mieszanki sezonowe, a wśród nich herbata zimowa o właściwościach rozgrzewających lub doskonałe herbaty do przygotowania orzeźwiającej ice tea.

Oferta firmy

Szeroki wybór herbat gwarantuje, że każdy znajdzie coś pysznego dla siebie. Biała herbata nieustannie cieszy się zainteresowaniem kupujących z uwagi na swoje właściwości oraz interesujący aromat. Również typowa herbata earl grey jest chętnie wybierana podczas składania zamówień.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Czy wiesz, że wszystkie nowoczesne CRM są oparte na chmurze? Oznacza to, że Twoi pracownicy mają możliwość logować się do systemu internetowego, z którego korzystasz, z poziomu własnego biurka.
RSA24 Platform to innowacyjna aplikacja, która wspiera procesy biznesowe w branży farmaceutycznej.