UARCHITEKTA Paweł Głowacki Spółka Komandytowo - Akcyjna

Dane adresowe:

ul. Widok 32,
96-100 Skierniewice
łódzkie

Dane kontaktowe:

biuro@uarchitekta.pl
508-828-808

Dane firmy:

UARCHITEKTA Paweł Głowacki Spółka Komandytowo - Akcyjna
NIP: 8361879466
REGON: 521797682

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

ul. Widok 32, Skierniewice, Polska

Opis firmy UARCHITEKTA Paweł Głowacki Spółka Komandytowo - Akcyjna

UArchitekta to biuro architektoniczne, które świadczy szereg profesjonalnych usług. Nasi projektanci tworzą różne koncepcje domów jednorodzinnych. Oferujemy pełne spektrum usług architektonicznych, w tym tworzenie projektów architektonicznych, zarządzanie projektami architektonicznymi, doradztwo architektoniczne, projektowanie wnętrz i wiele innych. Nasi pracownicy - architekci i projektanci wnętrz - specjalizują się w projektowaniu nowoczesnych budynków mieszkalnych. Mamy wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie. Wiemy, jak zaplanować i zbudować domy, których potrzebujesz. Jesteśmy gotowi pomóc Ci w zaprojektowaniu Twojego wymarzonego domu.

Oferta firmy

Uarchitekta.pl jest firmą specjalizującą się w projektowaniu domów nowoczesnych i tradycyjnych, a także oferujemy profesjonalne usługi architektoniczne. Naszym celem jest pomoc w stworzeniu wymarzonego domu. Oferujemy swoim klientom projekty domów indywidualnych lub gotowe projekty domów - projekty:
- domów nowoczesnych,
- domów tradycyjnych,
- do 140 m2,
- domów drewnianych,
- domów energooszczędnych,
- domów w zabudowie bliźniaczej,
- domów na wąską działkę
i wiele innych. Projekt domu można zamówić bezpośrednio na naszej stronie internetowej, a także możesz dokonać niezbędnych zmian w projekcie i wybrać najlepszy wariant z oferowanych opcji.

Oferujemy również usługi doradcze w zakresie projektów architektonicznych z różnych dziedzin architektury. Dajemy naszym klientom możliwość bycia częścią ich projektu. Opracowanie projektu budynku może być jednym z najbardziej skomplikowanych zadań. Ważne jest, aby podjąć wszystkie właściwe decyzje w celu zapewnienia sukcesu. W UARCHITEKTA.PL jesteśmy gotowi pomóc Ci w realizacji Twojego projektu.

Firmy pokrewne w bazie

/ architekt /


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Wolski Studio, wyjątkowe w swej istocie, to przestrzeń, gdzie marzenia o wyrafinowanych wnętrzach stają się rzeczywistością.