Twoje-Okna - F.H.U Euro - Medical Maciej Świda - Baza Firm IVC.pl

Twoje-Okna - F.H.U Euro - Medical Maciej Świda

Dane adresowe:

Nad Markiem 5,
34-300 Żywiec
śląskie

Dane kontaktowe:

Maciej Świda
reklama@twoje-okna.com
796490859

Dane firmy:

Twoje-Okna - F.H.U Euro - Medical Maciej Świda
NIP: 5532201641
REGON: 241295419

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Nad Markiem 5, Żywiec, Polska

Opis firmy Twoje-Okna - F.H.U Euro - Medical Maciej Świda

Twoje-Okna pomoże ci w wyborze okien oraz doradzimy ci , którego dostawcę okien warto wybrać. Współpracujemy s solidnymi firmami w 220 miastach w całej Polsce. Mamy doświadczenie w branży okien. Mamy zasady, gwarantujemy korzystne ceny i zadowolenie z zawartych transakcji. Nasz salon oferuje nowoczesne okna PVC w kilku seriach, różniących się parametrami technicznymi oraz wyposażeniem, dlatego każdy klient z pewnością znajdzie odpowiedni dla siebie produkt, dostosowany do indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Oferowane przez nas okna charakteryzują się najlepszymi parametrami, ze względu na znajomość wad i zalet producentów, a także doświadczenia klientów. Do wykonania kalkulacji będziemy również potrzebowali informacji na temat adresu inwestycji, docelowego otoczenia budynku oraz przewidywanego terminu zamknięcia stanu surowego. Oferujemy okna PCV i drzwi wejściowe spełniające najwyższe standardy. By zapewnić im wieloletnią trwałość i wysoki stopień energooszczędności, tworzymy je z profili o kilkukomorowej budowie. Pamiętajmy, że zastosowanie alarmu nie wyklucza stosowania dodatkowych elementów zabezpieczeń, zwłaszcza, że w dzisiejszych czasach złodzieje bardzo łatwo radzą sobie z tego typu elektroniką. Warto zainwestować w okna antywłamaniowe. Ceny wyrobów z zakresu stolarki drewnianej są bardzo różne – zależą od wymiarów okien i zastosowanych materiałów. Usługi świadczymy zarówno klientom indywidualnym, jak i biznesowym, rozliczającym faktury VAT.
Wszystkie informacje o Twoim domu oraz jego domownikach pozwolą nam opracować indywidualną i dokładną ofertę. Podczas wizyty ocenisz jakość stolarki, dowiesz się więcej na temat technologii, w jakiej powstaje oraz dobierzesz produkty dopasowane do własnych preferencji czy wyglądu budynku. Jeśli w naszym domu znajdują się duże przeszklenia, przez które w razie zbicia szyby można spokojnie przejść, także warto rozważyć rozwiązania antywłamaniowe, zwłaszcza jeśli dom znajduje się w dużej odległości od sąsiednich zabudowań. Świadczymy usługi z zakresu sprzedaży i montażu stolarki okiennej na terenie całego kraju . Jesteśmy dystrybutorem najsolidniejszych i najbardziej liczących się w Polsce producentów.

Oferta firmy

- oferujemy okna PCV, drewniane oraz aluminiowe i drzwi wejściowe
- okna antywłamaniowe
- bramy garażowe
- okna dachowe
- parapety
- moskitiery
- konserwacja i serwis stolarki okiennej


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Jeżeli szukasz firmy, która sprzedaje bardzo dobrej jakości materiały budowlane, powinieneś zwrócić uwagę na naszą firmę.
Techplast to jeden z największych w kraju dystrybutorów tworzyw sztucznych.
Jeśli poszukujesz drabin wysokiej jakości do domu lub firmy, to trafiłeś w najlepsze miejsce.