TransmisjeOnline Sp. z o.o. - Baza Firm IVC.pl

TransmisjeOnline Sp. z o.o.

Dane adresowe:

Chełmska 21,
00-724 Warszawa
mazowieckie

Dane kontaktowe:

transmisjeonline@alfastart.pl
22 490 78 60

Dane firmy:

TransmisjeOnline Sp. z o.o.
NIP: 7010117055
REGON: 141330449

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: 5 / 5

Chełmska 21, Warszawa, Polska

Opis firmy TransmisjeOnline Sp. z o.o.

Przekazy obrazu i dźwięku dzięki usłudze streaming Warszawa stały się dostępniejsze zarówno dla firm jak i osób prywatnych. Jednak przygotowanie transmisji proste nie jest i warto zwrócić się do spółki TransmisjeOnline, która reklamuje się hasłem webinar platforma. Decydując się na wsparcie tej firmy, otrzymamy kompleksowe doradztwo oraz dostęp do narzędzi pozwalających na komunikację między prowadzącym a odbiorcami. Transmisje Warszawa dedykowane są dla różnych branż, niezależnie od tego czy ma to być szkolenie, konferencja czy też inne wydarzenie.

Oferta firmy

TransmisjeOnline można określić pojęciem webinar html, ponieważ w ofercie znajduje się organizacja transmisji oraz udostępnianie platformy i wszelkich rozwiązań technicznych wspomagających przekazy online jak na przykład dwukierunkowe czaty między uczestnikami.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

W naszej ofercie znajdują się również zegarki renomowanych marek, które oferujemy w korzystnych cenach.
Fortuna Outsourcing Pracowniczy, oferuje na terenie całego kraju usługi dla firm zewnętrznych w postaci rekrutacji i dostarczenia pracowników potrzebnych w danej firmie.
Firma Lombard4u to lombard w Krakowie mający wiele punktów w atrakcyjnych miejscach na mapie miasta, w tym również w Galerii Krakowskiej czy Parku Handlowym Zakopianka.