TEACHERSteam

Dane adresowe:

ul. A. Ostrowskiego 30b,
53-238 Wrocław
dolnośląskie

Dane kontaktowe:

Jarosław Brzeziński
biuro@teachersteam.pl
531895266

Dane firmy:

TEACHERSteam
NIP: 8862804522
REGON: 020109141

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: 5 / 5

ul. A. Ostrowskiego 30b, Wrocław, Polska

Opis firmy TEACHERSteam

Firma TEACHERSteam jest firmą językową, która wyspecjalizowała się w usługach świadczonych biznesowi i sektorowi publicznemu. Firma działa nieprzerwanie od 2005 roku i na przestrzeni tych lat zbudowała nie tylko realną markę na rynku, ale i zrealizowała setki projektów dla mniejszych jak i większych przedsiębiorstw. TEACHERSteam współpracuje z najlepszymi na rynku lektorami oraz tłumaczami, obsługuje nie tylko korporacje ale i firmy rodzinne, mniejsze i większe podmioty z całego kraju. Jesteśmy wsparciem w ponad 20 językach – zachęcamy do współpracy!

Oferta firmy

Oferta usługowa obejmuje przede wszystkim bogatą ofertę szkoleń językowych, które mogą mieć formę kursów branżowych dedykowanej konkretnej tematyce, klasycznych warsztatów pracowniczych jak i szkoleń blended learning. Poza szkoleniami firma TEACHERSteam wspiera podmioty gospodarcze w tłumaczenia, będąc realnym partnerem przy tłumaczeniach ustnych, przysięgłych, biznesowych i innych. Wśród innych usług językowych dla firm znajdziemy speaking cluby, audyty językowe, webinary językowe. Polecamy!


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

PAROLI to ciesząca się znakomitymi opiniami szkoła językowa, będąca idealnym wręcz miejscem do nauki różnorodnych języków i to na wielu różnych poziomach.