Tanzanite Art

Dane adresowe:

Murarska 18,
31-311 Kraków
małopolskie

Dane kontaktowe:

Janusz Gradowski
tanzanite@tanzanite.pl
+48 609-132-799
12 638-03-32

Dane firmy:

Tanzanite Art
NIP: 6770048282
REGON: 350016754

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Murarska 18, Kraków, Polska

Opis firmy Tanzanite Art

Kamienie szlachetne w biżuterii mają coraz więcej miłośniczek na całym świecie. Jeśli jesteś jedną z nich powinnaś koniecznie poznać ofertę firmy Tanzanite.art. Od blisko trzydziestu lat zajmuje się ona produkcją kolczyków, pierścionków i wisiorków ze srebra z najpiękniejszymi kamieniami jubilerskimi. Wśród kamieni używanych przez nich w biżuterii znajduje się między innymi tanzanit - przepiękny przezroczysty kamień o fioletowej bądź niebieskawej barwie. Biżuteria z tanzanitem w Polsce jest jeszcze stosunkowo mało popularna, ale z czasem z pewnością się do zmieni, więc warto pokusić się o jej zakup. Jeśli szukasz eleganckich kolczyków i lubisz naturalne piękno to biżuteria dostępna w tej krakowskiej firmie będzie dla Ciebie idealnym wyborem.

Oferta firmy

Firma specjalizuje się w produkcji biżuterii wykonanej ze srebra, z dodatkiem w postaci kamieni szlachetnych takich jak:
- akwamaryn,
- rubin,
- szafir,
- szmaragd,
- tanzanit.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

ExclusiveTime to dynamicznie rozwijająca się firma specjalizująca się w dostarczaniu luksusowych zegarków i biżuterii najwyższej jakości.
BEMOON to sklep internetowy z autorską biżuterią.