Sun Flash Energy Piotr Mazurkiewicz, Ewa Chęciek s.c.

Dane adresowe:

aleja Niepodległości 2/7,
39-300 Mielec
podkarpackie

Dane kontaktowe:

Biuro
fotowoltaika.sunflash@gmail.com
602 699 299

Dane firmy:

Sun Flash Energy Piotr Mazurkiewicz, Ewa Chęciek s.c.
NIP: 8172197398
REGON: 386498417

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

aleja Niepodległości 2/7, Mielec, Polska

Opis firmy Sun Flash Energy Piotr Mazurkiewicz, Ewa Chęciek s.c.

Doskonale rozpowszechniona ostatnimi czasy fotowoltaika to właśnie to co oferuje firma Sun Flash Energy z miasta Mielec. Każdy kto orientował się w temacie wie doskonale, że temat ten to także dofinansowania i dopłaty do fotowoltaiki takie jak program rządowy MÓJ PRĄD. Kolejne tury pozwalają na pozyskanie dopłat do inwestycji. Dlatego firma nasza to kompleksowe podejście do tematu. Także dofinansowania do fotowoltaiki Mielec i okolice. Sprzedaż, montaż i instalacja paneli słonecznych. Oferujemy panele fotowoltaiczne i usługi związane z instalacją, montażem. Fotowoltaika dla firm to nasza domena. Współpracujemy z wieloma firmami w zakresie doboru parametrów. Optymalizujemy cały projekt pod kątem efektywnego wykorzystania. Korzystają z naszej pomocy także samorządy i instytucje. Oczywiście oferta skierowana również dla klienta indywidualnego.

Oferta firmy

Firma Sun Flash Energy z branży energetycznej to oferta skierowana zarówno dla klienta indywidualnego, jak i dla firm, obejmująca:
- fotowoltaika dla domu,
- fotowoltaika dla gospodarstwa,
- zasilania pomp ciepła,
- panele fotowoltaiczne,
- panele słoneczne,
- instalacja fotowoltaiczna.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Ultra to działający od lat profesjonalny sklep elektryczny, a równocześnie salon oświetleniowy, który oferuje szeroki wybór lamp ogrodowych najwyższej jakości.