Solny Świat K&K FASHION Katarzyna Kędra - Baza Firm IVC.pl

Solny Świat K&K FASHION Katarzyna Kędra

Dane adresowe:

Porąbka 6,
34-642 Porąbka
małopolskie

Dane kontaktowe:

kkfashion1@o2.pl
662152616

Dane firmy:

Solny Świat K&K FASHION Katarzyna Kędra
NIP: 7371992436
REGON: 367918469

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Porąbka 6, Porąbka, Polska

Opis firmy Solny Świat K&K FASHION Katarzyna Kędra

Szukasz produktów solnych wykonanych soli himalajskiej? Doskonale! Jesteśmy dystrybutorem niezwykłych produktów wykonanych z soli jakimi są lampy solne naturalne, rzeźbione oraz lampy solne w koszach, a nawet świeczniki solne. Nasza oferta obejmuje naprawdę różnorodny wybór produktów z soli, które mają niezwykłe właściwości medyczne. Przekonaj się sam i zamów odpowiednią lampę lub świecznik solny dostępny w naszej ofercie sklepu internetowego. Odwiedź również naszego bloga firmowego i poznaj więcej szczegółów o oferowanych przez nas produktach solnych.

Oferta firmy

Oferta Solny Świat obejmuje przede wszystkim produkty z soli himalajskiej takie jak:
- świeczniki solne,
- różnego rodzaju lampy solne: naturalne, rzeźbione lub w koszach.
Zapraszamy na zakupy w Solny-Swiat.pl


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Siedzisz sobie wygodnie, na swojej kanapie, otulona miękkim kocem, z kubkiem gorącej kawy lub herbaty w dłoni, to jest właśnie ten czas, który warto wykorzystać na zakupy przez internet.
Szukasz profesjonalnego i rzetelnego dystrybutora gazów technicznych? Przedsiębiorstwo Gomi z siedzibą w Limanowej w województwie małopolskim na pewno spełni Twoje oczekiwania.
Jeżeli zastanawiacie się, gdzie możecie kupić dobrej jakości drony lub potrzebne do nich akcesoria, to koniecznie musicie zgłosić się do mnie.