SIGMAT

Dane adresowe:

Antoniego Słonimskiego 2,
50-304 Wrocław
dolnośląskie

Dane kontaktowe:

studio@sigmat.pl
602 787 056
71 307 47 75

Dane firmy:

SIGMAT
NIP: 9121546151
REGON: 932704610

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Antoniego Słonimskiego 2, Wrocław, Polska

Opis firmy SIGMAT

Sigmat to nie tylko producent mebli na wymiar - jesteśmy twórcami przestrzeni, które odzwierciedlają indywidualny styl i potrzeby klientów we Wrocławiu. Z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w branży projektowania i produkcji mebli, Sigmat jest liderem, któremu można zaufać. Nasze kuchnie, szafy i garderoby są wynikiem połączenia pasji, doświadczenia oraz precyzji wykonania. Dzięki wysokiej jakości materiałów i bogatej gamie opcji personalizacji, każdy klient może być pewien, że otrzyma meble doskonale dopasowane do swojego życia. Zaufaj Sigmat, abyśmy mogli uczynić Twoje wnętrza miejscem, w którym komfort spotyka się z pięknem, a funkcjonalność idzie w parze z estetyką, tworząc harmonijną całość, która będzie Ciebie inspirować.

Oferta firmy

1. Elastyczność i personalizacja:
Stawiamy na elastyczność i personalizację. Oferujemy szeroki wybór opcji dostosowania mebli, kuchni, szaf oraz mebli kuchennych, włączając w to różne rozmiary, kształty, kolory i materiały, aby sprostać wszelkim wymaganiom klientów.

2. Różnorodność materiałów i wykończeń:
Dostarczamy meble wykonane z wysokiej jakości materiałów, takich jak drewno, MDF, aluminium czy szkło, oraz oferujemy bogaty wybór wykończeń, aby zapewnić klientom szeroki zakres możliwości aranżacyjnych.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Szukasz wyjątkowych uchwytów do mebli, które przyciągną wzrok i dodadzą niepowtarzalnego charakteru Twoim wnętrzom? Zapraszamy do naszej renomowanej firmy, która tworzy uchwyty o unikalnym designie i doskonałej jakości.
KonarMeble to producent mebli drewnianych, działający na polskim rynku od ponad 20 lat.
Sklep meblowy Wooden House na Alei Bielany to przestronne miejsce, w którym odnaleźć można najwyższej klasy meble polskich oraz zagranicznych projektantów.