Regałka - Baza Firm IVC.pl

Regałka

Dane adresowe:

ul. Obrzeżna 1a/204,
02-691 Warszawa
mazowieckie

Dane kontaktowe:

kontakt@regalka.pl

Dane firmy:

Regałka
NIP: 9521971343
REGON: 360804194

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

ul. Obrzeżna 1a/204, Warszawa, Polska

Opis firmy Regałka

Firma REGAŁKA to idealne miejsce dla tych, którzy chcą nadać swoim meblom nowego, niepowtarzalnego wyglądu. Sklep oferuje unikatowe wzory haczyków w każdym możliwym kształcie i kolorze, a także ma kilkadziesiąt różnych wzorów gałek meblowych oraz uchwytów do szafek i szuflad. Istotną rzeczą jest fakt, że każdy produkt jest robiony ręcznie przez co potrafi on nadać naszym meblom domowym niepowtarzalnego uroku. Z racji możliwości zamówienia dowolnego wzoru i kolorystyki, bez problemu będziemy w stanie dopasować gałkę, uchwyt czy haczyk do naszego umeblowania tak aby idealnie się komponowały z otoczeniem. W ofercie znajdują się też produkty przeznaczone do szafek dziecięcych czy stylizowane na retro, a produkty tworzone ręcznie dają większe możliwości stylistycznego dopasowania do wystroju naszego domu. Firma nie posiada sklepu stacjonarnego, a ofertę REGAŁKI można obejrzeć na żywo w Warszawie przy ul. Odolańskiej 10 oraz Sosnowcu przy ul. Kościelnej 22 i tam też złożyć zamówienie.

Oferta firmy

gałki do mebli
gałki meblowe
uchwyty do mebli
uchwyty do mebli kuchennych
uchwyty do szafek
uchwyty kuchenne
uchwyty meblowe
Gałki
uchwyty do mebli dziecięcych


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Mebglas to firma zajmująca się produkcją najróżniejszych gablot ekspozycyjnych idealnych do stworzenia pięknych dekoracji zarówno w domu, jak też w hotelu, restauracji i wielu innych obiektach.
Sklep internetowy Mag Complex oferuje na przykład porządnej jakości antresole magazynowe.
Szukasz wysokiej jakości pościeli? Zależy Ci na zakupie nowej poduszki i kołdry? A może chcesz nieco odmienić aranżację swojego wnętrza? Zapraszamy na zakupy do sklepu internetowego Karo Warszawa.