Producent Garaży Blaszanych STALBLACH - Baza Firm IVC.pl

Producent Garaży Blaszanych STALBLACH

Dane adresowe:

Szyk 225,
34-620 Jodłownik
małopolskie

Dane kontaktowe:

biuro@stalblach.pl
603 809 850
185342936

Dane firmy:

Producent Garaży Blaszanych STALBLACH
NIP: 7372074932
REGON: 122802452

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Szyk 225, Jodłownik, Polska

Opis firmy Producent Garaży Blaszanych STALBLACH

Jeśli szukasz sprawdzonego producenta garaży blaszanych, to dobrze trafiłeś! STALBLACH, to nowoczesna firma produkująca konstrukcje stalowe na wymiar, a są to m.in. solidne i eleganckie garaże blaszane, wykonane z blachy powlekanej (w kolorze z palety RAL), wyposażone w bramę garażową, sterowaną przez automat. Ofertę firmy uzupełniają wiaty i hale magazynowe, które można konfigurować w dowolny sposób, schowki na narzędzia ogrodnicze oraz kojce dla psów. Jak przystało na profesjonalną firmę, producent oferuje równocześnie transport i montaż dla klientów z całego kraju!

Oferta firmy

STALBLACH, to producent popularnych blszaków, m.in.:
1. Garaży blaszanych z blachy powlekanej lub ocynkowanej.
2. Wiat i hal magazynowych.
3. Schowków na narzędzia.
4. Kojców dla psów.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Szukacie Państwo nowoczesnych ogrodzeń? Interesują Was ozdobne balustrady betonowe? A może wiaty garażowe? Jesteśmy firmą, która wytwarzaniem takich produktów zajmuje się od lat, od początku swojego istnienia stawiając na najwyższą jakość i oferowanie produktów w cenach konkurencyjnych.
Jeśli szukasz garażu blaszanego z blachy ocynkowanej, z bramą uchylną, to zainteresuj się ofertą firmy JoAND STAL! Jest to profesjonalny producent konstrukcji stalowych na wymiar, pochodzący z południa Polski, ale realizujący zamówienia klientów z całego kraju! W swojej ofercie posiada produkcję: garaży blaszanych z blachy ocynkowanej lub powlekanej (kolory z palety RAL), wiaty i hale magazynowe, niestandardowe konstrukcje garażowe, blaszaki do ogródka idealne na narzędzia, kojce dla psów.
Marmet Garaże blaszane, to firma z wieloletnią tradycją, oferująca nowoczesne konstrukcje stalowe na wymiar.