Producent Garaży Blaszanych STALBLACH - Baza Firm IVC.pl

Producent Garaży Blaszanych STALBLACH

Dane adresowe:

Szyk 225,
34-620 Jodłownik
małopolskie

Dane kontaktowe:

biuro@stalblach.pl
603 809 850
185342936

Dane firmy:

Producent Garaży Blaszanych STALBLACH
NIP: 7372074932
REGON: 122802452

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Szyk 225, Jodłownik, Polska

Opis firmy Producent Garaży Blaszanych STALBLACH

Jeśli szukasz sprawdzonego producenta garaży blaszanych, to dobrze trafiłeś! STALBLACH, to nowoczesna firma produkująca konstrukcje stalowe na wymiar, a są to m.in. solidne i eleganckie garaże blaszane, wykonane z blachy powlekanej (w kolorze z palety RAL), wyposażone w bramę garażową, sterowaną przez automat. Ofertę firmy uzupełniają wiaty i hale magazynowe, które można konfigurować w dowolny sposób, schowki na narzędzia ogrodnicze oraz kojce dla psów. Jak przystało na profesjonalną firmę, producent oferuje równocześnie transport i montaż dla klientów z całego kraju!

Oferta firmy

STALBLACH, to producent popularnych blszaków, m.in.:
1. Garaży blaszanych z blachy powlekanej lub ocynkowanej.
2. Wiat i hal magazynowych.
3. Schowków na narzędzia.
4. Kojców dla psów.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Czy poszukujesz do swojego ogrodu praktycznego schowka na samochód, maszyny lub warsztat? Firma Garaże Pająk swoją ofertą przekonają Cię, że warto zainwestować w ich produkty.
Szukacie Państwo nowoczesnych ogrodzeń? Interesują Was ozdobne balustrady betonowe? A może wiaty garażowe? Jesteśmy firmą, która wytwarzaniem takich produktów zajmuje się od lat, od początku swojego istnienia stawiając na najwyższą jakość i oferowanie produktów w cenach konkurencyjnych.
Jeśli szukasz garażu blaszanego z blachy ocynkowanej, z bramą uchylną, to zainteresuj się ofertą firmy JoAND STAL! Jest to profesjonalny producent konstrukcji stalowych na wymiar, pochodzący z południa Polski, ale realizujący zamówienia klientów z całego kraju! W swojej ofercie posiada produkcję: garaży blaszanych z blachy ocynkowanej lub powlekanej (kolory z palety RAL), wiaty i hale magazynowe, niestandardowe konstrukcje garażowe, blaszaki do ogródka idealne na narzędzia, kojce dla psów.