Baza Firm IVC.pl

Restauracje

U Szwagra Jadwiga Swajdo

U Szwagra to sieć lokali gastronomicznych w Krakowie, które specjalizują się w kebabach. Ponadto w menu sieci U Szwagra znajdziemy różnego rodzaju dania typu fast food: zapiekanki, hamburgery, pizze, frytki czy sałatki. Potrawy serwowane pr(...)

DA PIETRO ELŻBIETA NOWOSAD SPÓŁKA JAWNA

Da Pietro to włoska restauracja w Krakowie, w której nie tylko smacznie zjesz, ale także poznasz włoskie kulinaria. Szef kuchni tworzy potrawy z wysokiej jakości składników sprowadzanych od zaufanych dostawców. Restauracja Da Pietro oferuje (...)

Willa Fryderyka Sp. z o.o. Sp. k.

Jeśli interesuje Cię wyjątkowa restauracja z ogródkiem, nasza oferta stanowi odzwierciedlenie Twoich oczekiwań. Restauracja & Spiżarnia Willa Fryderyka jest miejscem wyjątkowym, to bezsprzecznie jedno z najciekawszych i najpiękniejszych miejs(...)

Browar Prost Sp. j. Pachura Ryszard i Pachura Bożena

Browar rzemieślniczy Prost to znane miejsce na dolnośląskiej mapie kraftu. Jest to browar i restauracja bawarska w jednym, w której oprócz niemieckich smaków, znajdziemy także dania kuchni polskiej, staropolskiej, wielkopolskiej, śląskiej. B(...)

Restauracja Baila

Strona bailawarsaw.com to witryna restauracji z Warszawy. Restauracja ta zlokalizowana jest w browarach Warszawskich. Firma zaprasza wszystkich zainteresowanych do spędzenia bardzo wyjątkowego czasu w otoczeniu wyśmienitych dań. Posiłki inspi(...)