Pneumat System Sp. z o.o. - Baza Firm IVC.pl

Pneumat System Sp. z o.o.

Dane adresowe:

Obornicka 160,
51-114 Wrocław
dolnośląskie

Dane kontaktowe:

Kamil Baryń
info@pneumat.com.pl
660 634 877
71 325 18 60

Dane firmy:

Pneumat System Sp. z o.o.
NIP: 8951791519
REGON: 932914224

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: 5 / 5

Obornicka 160, Wrocław, Polska

Opis firmy Pneumat System Sp. z o.o.

Firma jest liderem pneumatycznym w naszym kraju, firmą rodzinną z ponad 40 letnią tradycją, która posiada sieć sklepów pneumatycznych typu B2B. W naszych sklepach można znaleźć zaopatrzenie pneumatyczne i automatyki przemysłowej dla firm handlowych, usługowych, warsztatów, laboratoriów czy zakładów produkcyjnych. Nasze sklepy pneumatyczne można odwiedzić w wielu miastach m.in. w Gdańsku, Poznaniu, Krakowie, Wrocławiu czy Katowicach. Dzięki nowoczesnemu internetowemu sklepowi dla firm możliwe jest także składanie zamówień tą formą. Sklep internetowy posiada ponad 100 tyś. produktów - zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

Oferta firmy

Oferta firmy jest szeroko i w kompleksowy sposób obejmuje wyposażenie przemysłowe, warsztatowe począwszy od elementów złącznych, węży tłocznych i ssawnych, elementów przygotowania powietrza poprzez kompresory, siłowniki, elektrozawory, kompresory, manometry i zbiorniki ciśnieniowe. Posiadamy nowoczesne rozwiązania techniki podciśnienia takie jak pompy, ssawki czy filtry próżniowe. Profesjonalnym lakierniom polecamy nasz sprzęt lakierniczy, który sprawdzi się zarówno w przemyśle jak i warsztacie.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Doświadczona firma jubilerska oferuje zawsze bezpieczne transakcje skupu wielu różnych metali szlachetnych.
Sporządzane przez producenta Zarges Polska akcesoria oraz liczne urządzenia świetnie sprawdzają się rewelacyjnie w pracach na wysokości.