PETER GREEN

Dane adresowe:

Andriollego 34/14,
05-400 Otwock
mazowieckie

Dane kontaktowe:

info@peter-green.com
603 224 629

Dane firmy:

PETER GREEN
NIP: 5322069141
REGON: 367358409

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Andriollego 34/14, Otwock, Polska

Opis firmy PETER GREEN

Peter Green to firma z Otwocka, która świadczy kompleksowe usługi rachunkowe. Dotyczą one zarówno pomocy przy zakładaniu nowych firm, jak i obsługi bieżących spraw. Wieloletnie doświadczenie oraz liczne nagrody zapewniają wysoki poziom usług. Profesjonalna kadra gwarantuje również szybką i rzetelną obsługę. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług – zajmujemy się nie tylko uproszczoną księgowością, ale również jej pełną wersją. Zapraszamy do wizyty na naszej stronie internetowej i do zapoznania się z ofertą naszej firmy.

Oferta firmy

PETER GREEN znajduje się w Otwocku i specjalizuje się w świadczeniu profesjonalnych porad księgowych. To nie wszystko – możemy również kompleksowo zająć się księgowością Twojej firmy, niezależnie od jej wielkości.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Biuro Rachunkowe E-kip to profesjonalne biuro podatkowe, które świadczy usługi księgowe na najwyższym poziomie.
MAGFIN Magdalena Smędzik świadczy pełen zakres usług, od księgowości i podatków po legalizację i zatrudnianie cudzoziemców.
Nasza firma rachunkowa świadczy usługi księgowe na wysokim poziomie, co wymaga od nas ciągłego dokształcania się, uczestnictwa w różnego rodzaju szkoleniach oraz korzystania z fachowych wydawnictw i publikacji.