PerłyiKamienie.pl

Dane adresowe:

Roentgena 46 lok. 10,
02-781 Warszawa
mazowieckie

Dane kontaktowe:

perlyikamienie@alfastart.pl
530 035 459

Dane firmy:

PerłyiKamienie.pl
NIP: 5372396333
REGON: 060730594

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: 5 / 5

Roentgena 46 lok. 10, Warszawa, Polska

Opis firmy PerłyiKamienie.pl

Perlyikamienie.pl, to miejsce gdzie oferowana jest biżuteria z pereł, a także w wersji srebrnej i złotej. Podobnych sklepów jest mnóstwo, dlaczego więc warto wybrać akurat ten? Wisiorki z perłami powstają z gotowych elementów, ale z ręcznie dobieranymi perłami. Dlatego każdy może mieć pewność, że otrzymuje piękny i niepowtarzalny egzemplarz. Dodatkowo sklep daje możliwość odbioru osobistego lub zakupu na miejscu w Warszawie. Z tego powodu naszyjnik z pereł można osobiście przymierzyć i zdecydować czy będzie odpowiedni. Plusem jest także fakt, że blog który jest częścią sklepu opisuje różne kwestie związane z tematyką biżuterii. Dowiedzieć się tam można które kolczyki z perłami będą dla nas lepsze i dlaczego lub jak dobrać idealny prezent z działu biżuterii. Zapraszamy.

Oferta firmy

Sklep z biżuterią specjalizuje się w branży określanej ogólnie jako perły. Dodatkowo dużą część asortymentu stanowi biżuteria srebrna i złota bez żadnych dodatków. Niejako "pośrodku" odszukać można wisiorki z pereł i inne połączenia srebra i pereł.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

ExclusiveTime to dynamicznie rozwijająca się firma specjalizująca się w dostarczaniu luksusowych zegarków i biżuterii najwyższej jakości.
BEMOON to sklep internetowy z autorską biżuterią.