METALPRO Łukasz Kaczanowski

Dane adresowe:

S. Włoszka 6,
16-061 Juchnowiec Dolny
podlaskie

Dane kontaktowe:

metalpro@alfastart.pl
85 733 60 15

Dane firmy:

METALPRO Łukasz Kaczanowski
NIP: 5422826222
REGON: 052250564

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: 5 / 5

S. Włoszka 6, Juchnowiec Dolny, Polska

Opis firmy METALPRO Łukasz Kaczanowski

Zajmujesz się metaloplastyką, a może przygotowujesz ogrodzenia metalowe? MetalPro jest dla Ciebie odpowiednim kontrahentem. Po wpisaniu do wyszukiwarki frazy artykuły metalowe sklep można przejrzeć ofertę tej firmy oraz złożyć zamówienie online. A jest w czym wybierać! Kute elementy ozdobne pogrupowane są w kategorie wg. kształtu, co ułatwia identyfikację. Z kolei dla osób, które chcą zaoszczędzić czas, proponowane są gotowe rozety balustrad, które wystarczy wspawać. Dużą grupę stanowią różnego rodzaju zawiasy, a w tym zawiasy do furtki czy bramy dwuskrzydłowej. Warto sprawdzić.

Oferta firmy

MetalPro, to przede wszystkim elementy metalowe, które znajdują szerokie zastosowanie w budownictwie oraz urządzaniu wnętrz. Klamki do furtek w różnych kształtach zainteresują producentów bram i ogrodzeń. Z kolei ozdoby kute z metalu będą domeną metaloplastyków zajmujących się tworzeniem produktów dekoracyjnych.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

MANIO DRIVE - firma transportowo-budowlana powstała w 2021 roku mogąca się pochwalić rzetelnością, doświadczeniem i ogromnym profesjonalizmem w działaniu.
UNILIFT to w pełni profesjonalna firma działająca na rynku od lat, która zapewnia najwyższej jakości produkty takie jak np.
Jeżeli szukasz firmy, która sprzedaje bardzo dobrej jakości materiały budowlane, powinieneś zwrócić uwagę na naszą firmę.