MEGALIT Aneta Pacia - Baza Firm IVC.pl

MEGALIT Aneta Pacia

Dane adresowe:

Janowice 1,
88-150 Kruszwica
kujawsko-pomorskie

Dane kontaktowe:

kamieniarstwo@alfastart.pl
769 695 995

Dane firmy:

MEGALIT Aneta Pacia
NIP: 5562245494
REGON: 340569544

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: 5 / 5

Janowice 1, Kruszwica, Polska

Opis firmy MEGALIT Aneta Pacia

Duża ilość dostępnych na rynku materiałów budowlanych powoduje, że czasem ciężko wybrać ten najlepszy. Wśród artykułów budowlanych kamień cechuje się największą odpornością. Kamieniarstwo Strzelno nie idzie więc do lamusa, a wręcz przeciwnie. Mega-Lit sprzedaje zarówno nagrobki Inowrocław, jak i kamienne elementy do budowy schodów, kamienne wykończenia oraz blaty kamienne do kuchni. Różnorodność asortymentu sprawia, że każde zamówienie może zostać zrealizowane w sposób solidny i szybki. Nasze blaty granitowe Inowrocław są często zakupowane przez wielu klientów do kuchni i łazienek w stylu nowoczesnym, jak i tradycyjnym. Konkurencyjne ceny oraz niedługie terminy realizacji zamówienia sprawiają, że kamieniarstwo Inowrocław w wydaniu Mega-Lit jest bezkonkurencyjne.

Oferta firmy

Kamieniarstwo Strzelno obejmuje różnego rodzaju wyroby z kamienia oraz materiały budowlane jak płyty, które mogą zostać użyte do różnego rodzaju realizacji. Oferta obejmuje także nagrobki Inowrocław.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Korzystając z naszej bogatej oferty możesz być pewien że podejdziemy do Twojego zleceni indywidualnie oraz rzetelnie.
Kamso zakład kamieniarski Kraków to specjaliści z branży kamieniarskiej, którzy już od wielu lat wspierają Was w ciężkich chwilach.
Przedsiębiorstwo MK BRUK swoją działalność rozpoczęło w 2002 roku.