Mcover Marta Łapińska - Baza Firm IVC.pl

Mcover Marta Łapińska

Dane adresowe:

Żeromskiego 50,
18-100 Gąsówka Stara
podlaskie

Dane kontaktowe:

oslony-harmonijkowe@alfastart.pl
531-486-360

Dane firmy:

Mcover Marta Łapińska
NIP: 7231199809
REGON: 362356624

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: 5 / 5

Żeromskiego 50, Gąsówka Stara, Polska

Opis firmy Mcover Marta Łapińska

Firma MCOVER, to producent osłon harmonijkowych, który dostarcza produkty najwyższej jakości, odznaczające się produkcją z najwyższej jakości materiałów. Wszystkie osłony do maszyn spełniają oczekiwania klientów, którzy poszukują niezawodnych produktów, będących w stanie w precyzyjny sposób chronić najważniejsze części urządzenia. Wszystkie osłony do siłowników, które dostępne są w ofercie firmy MCOVER są tworzone z solidnych, trwałych materiałów. Zamówione osłony harmonijkowe dostarczane są do klientów szybko. Firma oferuje atrakcyjne ceny osłon oraz podejmuje się realizowania zleceń spoza oferty.

Oferta firmy

Różnego rodzaju osłony do maszyn proponowane są przez Mcover w wersji standardowej oraz na zamówienie wg. specyfikacji klienta. Osłony do siłowników można odbierać osobiście w siedzibie firmy lub zamawiać z dostawą.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

W naszej ofercie znajdują się również zegarki renomowanych marek, które oferujemy w korzystnych cenach.
Fortuna Outsourcing Pracowniczy, oferuje na terenie całego kraju usługi dla firm zewnętrznych w postaci rekrutacji i dostarczenia pracowników potrzebnych w danej firmie.
Firma Lombard4u to lombard w Krakowie mający wiele punktów w atrakcyjnych miejscach na mapie miasta, w tym również w Galerii Krakowskiej czy Parku Handlowym Zakopianka.