MARMET - Baza Firm IVC.pl

MARMET

Dane adresowe:

Szyk 217,
34-620 Jodłownik
małopolskie

Dane kontaktowe:

biuro@garaze-marmet.pl
783022876

Dane firmy:

MARMET
NIP: 7371862627
REGON: 362384307

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Szyk 217, Jodłownik, Polska

Opis firmy MARMET

Marmet Garaże blaszane, to firma z wieloletnią tradycją, oferująca nowoczesne konstrukcje stalowe na wymiar. Są to m.in. garaże blaszane z dachem jedno- lub wielospadowym oraz wmontowaną bramą uchylną, która wyposażona jest w automat sterujący. Do oferty zaliczyć należy również niestandardowe konstrukcje blaszane, tj. wiaty i hale magazynowe, pełniące funkcję garażu dla maszyn rolniczych czy magazynu na zbiory sezonowe, schowki na narzędzia ogrodnicze oraz kojce dla psów. Jak przystało na profesjonalną firmę, Marmet oferuje transport i montaż na terenie całego kraju.

Oferta firmy

Oferta firmy to konstrukcje standardowe na wymiar, a są to m.in.:
1. Garaże blaszane.
2. Wiaty i hale magazynowe.
3. Schowki na narzędzia ogrodnicze.
4. Kojce dla psów.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

GoldStal to producent balustrad stalowych z doświadczeniem.
Czy poszukujesz do swojego ogrodu praktycznego schowka na samochód, maszyny lub warsztat? Firma Garaże Pająk swoją ofertą przekonają Cię, że warto zainwestować w ich produkty.
Szukacie Państwo nowoczesnych ogrodzeń? Interesują Was ozdobne balustrady betonowe? A może wiaty garażowe? Jesteśmy firmą, która wytwarzaniem takich produktów zajmuje się od lat, od początku swojego istnienia stawiając na najwyższą jakość i oferowanie produktów w cenach konkurencyjnych.