MARMET - Baza Firm IVC.pl

MARMET

Dane adresowe:

Szyk 217,
34-620 Jodłownik
małopolskie

Dane kontaktowe:

biuro@garaze-marmet.pl
783022876

Dane firmy:

MARMET
NIP: 7371862627
REGON: 362384307

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Szyk 217, Jodłownik, Polska

Opis firmy MARMET

Marmet Garaże blaszane, to firma z wieloletnią tradycją, oferująca nowoczesne konstrukcje stalowe na wymiar. Są to m.in. garaże blaszane z dachem jedno- lub wielospadowym oraz wmontowaną bramą uchylną, która wyposażona jest w automat sterujący. Do oferty zaliczyć należy również niestandardowe konstrukcje blaszane, tj. wiaty i hale magazynowe, pełniące funkcję garażu dla maszyn rolniczych czy magazynu na zbiory sezonowe, schowki na narzędzia ogrodnicze oraz kojce dla psów. Jak przystało na profesjonalną firmę, Marmet oferuje transport i montaż na terenie całego kraju.

Oferta firmy

Oferta firmy to konstrukcje standardowe na wymiar, a są to m.in.:
1. Garaże blaszane.
2. Wiaty i hale magazynowe.
3. Schowki na narzędzia ogrodnicze.
4. Kojce dla psów.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Czy poszukujesz do swojego ogrodu praktycznego schowka na samochód, maszyny lub warsztat? Firma Garaże Pająk swoją ofertą przekonają Cię, że warto zainwestować w ich produkty.
Szukacie Państwo nowoczesnych ogrodzeń? Interesują Was ozdobne balustrady betonowe? A może wiaty garażowe? Jesteśmy firmą, która wytwarzaniem takich produktów zajmuje się od lat, od początku swojego istnienia stawiając na najwyższą jakość i oferowanie produktów w cenach konkurencyjnych.
Jeśli szukasz garażu blaszanego z blachy ocynkowanej, z bramą uchylną, to zainteresuj się ofertą firmy JoAND STAL! Jest to profesjonalny producent konstrukcji stalowych na wymiar, pochodzący z południa Polski, ale realizujący zamówienia klientów z całego kraju! W swojej ofercie posiada produkcję: garaży blaszanych z blachy ocynkowanej lub powlekanej (kolory z palety RAL), wiaty i hale magazynowe, niestandardowe konstrukcje garażowe, blaszaki do ogródka idealne na narzędzia, kojce dla psów.