Manami Sushi - Baza Firm IVC.pl

Manami Sushi

Dane adresowe:

Księcia Witolda 32a,
50-202 Wrocław
dolnośląskie

Dane kontaktowe:

restauracja@manami-sushi.pl
511 710 403

Dane firmy:

Manami Sushi
NIP: 8942904556
REGON: 384479640

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Księcia Witolda 32a, Wrocław, Polska

Opis firmy Manami Sushi

W Manami Sushi Wrocław doskonałość kulinarna spotyka się z pasją do doskonałego smaku. Nasza restauracja to nie tylko miejsce, gdzie możesz spróbować najwyższej jakości sushi, ale także przestrzeń, gdzie każdy kęs jest wyrazem mistrzowskiej sztuki kulinarnego rzemiosła.

W naszym menu znajdziesz szeroki wybór tradycyjnych i nowoczesnych dań sushi, przygotowywanych z największą starannością przez naszych doświadczonych sushi masterów. Korzystamy tylko z najświeższych składników, aby zapewnić naszym gościom niezapomniane doznania smakowe.

Manami Sushi Wrocław to nie tylko restauracja, to miejsce, gdzie można cieszyć się wyśmienitym jedzeniem w eleganckiej i przyjemnej atmosferze. Niezależnie czy jesteś miłośnikiem tradycyjnych smaków czy poszukujesz czegoś nowego i ekscytującego, z pewnością znajdziesz coś dla siebie w Manami Sushi Wrocław.

Oferta firmy

Sushi doświadczenie multisensoryczne:
Zapraszamy Cię do podróży kulinarnej, gdzie smak, zapach, tekstura i prezentacja spotykają się w doskonałej harmonii, tworząc niezapomniane doświadczenie multisensoryczne.

Firmy pokrewne w bazie

/ sushi / sushi wrocław /


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Browar rzemieślniczy Prost to znane miejsce na dolnośląskiej mapie kraftu.