Krakowski Kredens - Baza Firm IVC.pl

Krakowski Kredens

Dane adresowe:

Pilotów 6,
31-462 Kraków
małopolskie

Dane kontaktowe:

Obsługa klienta
sklep@krakowskikredens24.pl
790-490-059

Dane firmy:

Krakowski Kredens
NIP: 7772955317
REGON: 300477276

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Pilotów 6, Kraków, Polska

Opis firmy Krakowski Kredens

Marka Krakowski kredens powstała w 2007roku. Była ona odpowiedzią na powracające do łask produkty spożywcze klasy premium. Produkty Krakowskiego kredensu są wysokiej jakości o wyjątkowych smakach. Produkcja ich oparta jest na tradycyjnych przepisach, naturalnych surowcach i rzemieślniczym sposobie wytwarzania. Rozsławiło to markę tak w kraju jak i za granicą. Do tej pory produkty te były sprzedawane w stacjonarnych sklepach firmowych na terenie całego kraju. Jednak aby zaspokoić potrzeby klientów oddano do użytku sklep internetowy. W sklepie tym nie ruszając się z domu można nabyć ulubione produkty z Krakowskiego kredensu, w gustownych opakowaniach. Zakupy w sklepie internetowym oszczędzają znacznie czas i są prawdziwą przyjemnością. Polecam.

Oferta firmy

tradycyjne nalewki
tradycyjne przetwory
grzyby marynowane
przetwory owocowe
przetwory warzywne
tradycyjne krówki
tradycyjne słodycze
produkty marki Krakowski Kredens


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Statuetki 3D to w pełni profesjonalna i doświadczona firma oferująca grawerowane statuetki najwyższej jakości w bardzo atrakcyjnych cenach.
W bogatym asortymencie Kryształy 3D są głównie statuetki z grawerowaniem 3D w szkle.
Smaczne krówki reklamowe są coraz popularniejszym gadżetem reklamowym, dzięki któremu można wzbudzić zaufanie u potencjalnych klientów i zaciekawić ich naszą ofertą.